Tanie Papierosy Sp. z o.o. - współpraca

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
infoster
Posty:1
Rejestracja:26 maja 2014, 08:02

26 maja 2014, 08:03

Szanowny Kandydacie !

Pewnie wiesz o tym, że ceny papierosów nieustannie windowane są w górę. Grona ludzi nie stać na wydawanie 300-600 złotych miesięcznie na papierosy. Jest także niemała grupa osób, których nie zadowala dostępna na rynku oferta firm tytoniowych. Poszukują oni nowych smaków i aromatów - oczekują czegoś przygotowanego specjalnie dla siebie.
Polskie prawo nie zabrania, by konsument kupił gilzy papierosowe oraz tytoń i "skręcił" papierosy na swoje potrzeby. Obie wymienione wcześniej grupy ludzi zaczęły więc robić to domowymi sposobami, wykorzystując różnego rodzaju ręczne maszynki i inne wynalazki. Jest to jednak sposób dość kłopotliwy i czasochłonny.

Nasza firma zajmuje się udostępnianiem klientom urządzeń do łatwego i szybkiego wytwarzania na własne potrzeby wysokiej jakości tanich papierosów zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami. W sieci franczyzowych punktów handlowych, które tworzymy, klienci kupują odpowiadający ich smakowym gustom tytoń, a następnie za drobną opłatą, korzystając z przeznaczonego do tego automatu, napełniają nim gilzy papierosowe. Ponieważ klient wytwarza papierosy sam, na własne potrzeby, z półproduktów ich cena jest bardzo niska – ponad 50% niższa od papierosów oferowanych w sklepach !!!

Co istotne - tak wytworzone papierosy nie są objęte obowiązkiem opłacania akcyzy, ponieważ podatek ten zostaje odprowadzony od materiału, który zostaje wrzucony do maszyny. Klient jedynie dzierżawi od Ciebie maszynę na krótki czas potrzebny do nabicia nim gilz papierosowych (staje się na chwilę jej właścicielem). Dzięki temu Ty, jako Wydzierżawiający nie zostaniesz uznany za producenta wyrobów tytoniowych (co wiązało by się z koniecznością uzyskania odpowiednich zezwoleń, działania w składzie podatkowym i szeregiem innych utrudnień). Twój klient również nie może być uznany za producenta - ponieważ wytwarza papierosy wyłącznie na własny użytek.

Posiadamy szereg opinii prawnych, interpretacji podatkowych, pism ministerialnych i orzeczeń potwierdzających zgodność formy działalności z obowiązującymi w Polsce i Europie przepisami – wszystkie z nich dostępne są do pobrania na naszej stronie internetowej. Nasze maszyny działają w prawie stu punktach usługowych na terenie całego kraju. Celnicy w wielu miejscach przeprowadzali kontrole i akceptują tą formę działalności. Poza terytorium naszego kraju kilkadziesiąt takich maszyn pracuje w Stanach Zjednoczonych, a kilkanaście w krajach Unii Europejskiej.

Oferowany przez nas automat to model PAP30C firmy Infoster. Jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem tych maszyn w Polsce. Maszyna jest całkowicie automatyczna i napełnia gilzy z prędkością 28-29 sztuk na minutę. Dzięki temu wytworzenie jednej paczki trwa niespełna minutę.

Elegancki wygląd i niewielkie gabaryty powodują, iż są to idealne maszyny do zastosowania w punktach sprzedaży detalicznej, sklepach z tytoniem, klubach tytoniowych i galeriach handlowych. Nasze urządzenie jest starannie zaprojektowane, solidnie wykonane, zaawansowane elektronicznie, łatwe w obsłudze - z dużym ekranem dotykowym, który przeprowadzi klienta przez cały proces krok po kroku. Nasze urządzenie jest chronione patentem i jest to jedyne na świecie w pełni automatyczne urządzenie elektryczne tego typu.

Proponujemy różne wersje kolorystyczne wg życzenia klienta. Oprócz zysku z pracy maszyny dzięki zwiększonemu napływowi klientów, wzrasta także sprzedaż pozostałych produktów dostępnych w sklepie: tytoniu, gilz, zapalniczek, papierośnic, gum do żucia, prasy, napojów etc.

System Franczyzowy

Dzięki zawarciu umowy franczyzowej biorca uzyskuje prawo do prowadzenia punktu usługowo-handlowego pod marką Tanie Papierosy zapewniając sobie szereg korzyści:

1. Przekazanie w pełni przygotowanego modelu biznesowego punktu Tanie Papierosy.
2. Gotowe do zastosowania elementy wizualizacji i standaryzacji, materiały marketingowe i reklamowe.
3. Ochronę terytorialną swojego biznesu - gwarantujemy, że kolejna maszyna nie zostanie zainstalowana na umownym obszarze wokół Twojego punktu usługowo-sklepowego.
4. Wsparcie techniczne (usuwamy usterki w ciągu 48 godzin - w ramach 24 miesięcznej gwarancji).
5. Asystę prawną i pakiet wszystkich procedur (know-how) niezbędny do poprawnego prowadzenia tej działalności.
6. Stabilność działania i niwelacja ryzyka samodzielnej działalności dzięki aktywnej współpracy franczyzodawcy ze wszystkimi placówkami sieci.
7. Uczestnictwo w krajowych akcjach reklamowych.
8. Wsparcie związane z wyborem lokalizacji o największym potencjale.
9. Cykl szkoleń pracowników z zakresu obsługi klienta, obsługi urządzenia PAP25
10. Wsparcie doświadczonego personelu franczyzodawcy w pierwszych tygodniach działalności.
11. Wsparcie pracowników technicznych w pierwszym dniu funkcjonowania placówki.
12. Atrakcyjne warunki nabycia tytoniu od naszych partnerów.

Zwrot inwestycji – w zależności od potencjału lokalizacji, następuje po 5-10 miesiącach.

Wyliczenia zysków

Nasza maszyna pracuje na tytoniu akcyzowym w postaci cygar, które można kupić w cenie 99 zł za kilogram. Na koszt wytworzenia 1 paczki papierosów składa się koszt tytoniu i koszt gilz. Koszt porcji tytoniu potrzebnego do wytworzenia 20 papierosów to 1,98 zł, dodając koszt gilz jest to jedynie 2,28 zł za całą paczkę. Zysk z pracy maszyny to koszt dzierżawy urządzenia. Jeśli zaoferujemy 6 zł za paczkę, zysk z tytułu dzierżawy wyniesie 3,72 zł. Przyjmując, że maszyna będzie pracować przez 25 dni w miesiącu, wytwarzając średnio 300 paczek dziennie, to:

dzienny przychód:
3,72 zł x 300 paczek = 1116 zł

miesięczny przychód
dzienny przychód x 25 dni = 27 900 zł

szacowany roczny przychód
miesięczny przychód x 12 = 334 800 zł !!!

Oczywiście paczkę można oferować np. za 6,50, co zwiększa zyski. Wstawiając maszynę w dobre miejsce można śmiało zakładać produkcję na poziomie 400 paczek dziennie. Realne zyski przekraczają 20 tyś. zł miesięcznie, a najlepsi są wstanie zarobić ponad 35 tyś. zł miesięcznie !!!

W trakcie trwania umowy franczyzowej, Tanie Papierosy Sp. z o.o. – organizator sieci będzie miał obowiązek przekazywania Franczyzobiorcy swojego know-how w sposób ciągły. Z kolei Franczyzobiorca będzie miał obowiązek stosowania się do reguł działania w sposób uzgodniony pomiędzy stronami, zgodnie z zapisami umowy franczyzowej.
W związku z umową franczyzową, wydzierżawiający winien jest uiszczać następujące opłaty licencyjne:

Opłata bieżąca (comiesięczna) – tytułem prawa do korzystania z marki, wizualizacji, procedur, wyłączności terytorialnej, okresowej modernizacji oprogramowania urządzenia PAP30C i utrzymania sieci. Opłata ta jest liczona wg wzoru: LP/20x0,40 zł brutto, gdzie LP to liczba poprawnie wytworzonych papierosów w danym miesiącu.

Opłata marketingowa (comiesięczna) – w całości przeznaczona na działania w zakresie reklamy i marketingu sieci Tanie Papierosy. Opłata ta jest liczona wg wzoru: LP/20x0,10zł brutto, gdzie LP to liczba poprawnie wytworzonych papierosów w danym miesiącu.

Lokal w którym chcesz postawić naszą maszynę, powinien mieć minimum 10 metrów kwadratowych, uziemioną instalację elektryczną oraz zasięg sieci komórkowej T-Mobile.

Naszym franczyzobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca, który:
1. Wyraża gotowość osobistego zaangażowania się w rozwój palcówki Tanie Papierosy.
2. Akceptuje cele i zasady funkcjonowania systemu franczyzowego Tanie Papierosy.
3. Dysponuje odpowiednią lokalizacją, której przydatność zostanie zweryfikowana przez obie strony w procesie planowania.
4. Prowadzi własną działalność gospodarczą lub jest gotowy do szybkiego jej założenia.
5. Posiada doświadczenie w handlu.Więcej informacji na www.taniepapierosy.com.pl

Tanie Papierosy Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 12
44-100 GLIWICE

Biuro
Katarzyna Rabiej
tel. 606 641 918
mail: biuro@taniepapierosy.com.pl

Dział Sprzedaży i Rozwoju Sieci
tel. 604 512 612
tel. 662 135 020
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl