Alians Usługi Informatyczne

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
alians
Posty:1
Rejestracja:26 paź 2010, 11:02
Lokalizacja:Mysłowice

26 paź 2010, 11:07

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w zapewnianiu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm różnej wielkości. W głównej mierze dostarczamy zintegrowane systemy do zarządzania firmą. Swoją ofertę mamy dostosowaną do wymogów zarówno firm mniejszych i średnich (ceny od 149 zł netto, Comarch OPTIMA), jak i firm dużych, oczekujących większej funkcjonalności od oprogramowania do zarządzania (CDN XL).

[*]oprogramowanie do zarządzania firmą: faktury, magazyny, księgowość, płace, CRM i in.

[*]publikacje Infor Lex dla firm, administracji i spółdzielni mieszkaniowych.

[*]sprzęt fiskalny: kasy i drukarki fiskalne, drukarki etykiet, wagi, kody kreskowe, akcesoria.

[*]bezpieczny podpis kwalifikowany: zestawy roczne i dwuletnia, odnowienie certyfikatu.

[*]firmowe strony internetowe – rozwiązania na każdą kieszeń.

[*]oprogramowanie antywirusowe – ochrona komputerów pojedynczych, sieci i serwerów.

[*]sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie biurowe: notebooki, PC, MS Office, Windows i in.

[*]usługi informatyczne a przede wszystkim opieka nad oferowanymi przez nas rozwiązaniami.[/i]

Każda z propozycji stanowi interesujący projekt integracji danych w firmie.
Zapraszamy na naszą stronę: http://www.alians.pl
Alians - Usługi Informatyczne
nuti
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:03 kwie 2017, 13:05

05 lip 2017, 14:24

Wiem, że coś takiego pod kątem wdrażania i serwisowania systemów informatycznych oferują też specjaliści ze strony http://systemyerp24.pl/ jak będziesz potrzebować pomocy to myślę, że też warto się odezwać do nich. Nie wiem, jakie mają stawki, ale przeważnie da się dogadać z takimi firmami.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl