Alkoholizm

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Jaro
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:27 lut 2014, 03:34

12 kwie 2014, 01:25

Wiecie, ze alkoholizm da się w pełni wyleczyć? Osiągnęli to w tej klinice! http://leczyc.pl/
maćko
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:20 sty 2014, 13:15

23 maja 2014, 09:17

Myślę, że jest to fakt znany przez większość osób, lecz osoba z tym uzależnieniem już zawsze będzie miała problemy z alkoholem.
grzeg
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:03 lip 2014, 12:43

03 lip 2014, 12:49

Dobrze, że takie miejsca powstają coraz częściej... Nie tylko w dużych miastach, ale również w małych miejscowościach. Niestety miałem w rodzinie osobę uzależnioną i wiem, że bez pomocy osób z zewnątrz jest naprawdę ciężko.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

22 lut 2015, 23:10

A mnie się zawsze wydawało odwrotnie, że lepiej kiedy ośrodek leczenia alkoholizmu jest poza miastem, w jakiejś małej wiosce. Jest spokojniej, nie ma tylu osób wkoło i osoby, które się leczą mają lepsze warunki nie boją się spotkania ze znajomym, jaki przypadkowo przechodziłby w okolicy.
zuzka

26 lip 2018, 14:16

Chyba coraz większy procent społeczeństwa trafia na takie terapie. Najlepiej wybrać dobry ośrodek z sprawdzonymi opiniami jak u nich http://ograniczpicie.pl/. Czasami musi w tym uczestniczyć cała rodzina. Bo to choroba całej rodziny.
Grenada
Użytkownik
Posty:74
Rejestracja:21 mar 2018, 22:12

30 lip 2018, 13:19

Alkoholizm to powazny problem, wiec kazda taka porada moze byc przydatna. Z okolic Warszawy można wybrać się do kliniki medox. Leczyli tam znajomego i jakoś po roku zmienil nastawienie do alko. Wkoncu zresztą...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl