Broker reklamowy Google - Profesjonalna reklama w internecie

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
pwilk
Posty:5
Rejestracja:13 mar 2017, 14:29

13 mar 2017, 14:53

Witam serdecznie,

Jestem brokerem reklamowym, certyfikowanym specjalistą Google AdWords, reprezentuje interesy klientów, prowadzę kampanie reklamowe, doradzam oraz pośredniczę między nimi a Google. Specjalizuje się w e-marketingu segmentu dóbr luksusowych, promowaniu usług i e-commerce.

Moje kampanie precyzyjnie docierają do wybranych odbiorców docelowych - minimalizując tym samym koszty jak i maksymalizując zasięg prowadzonych przeze mnie kampanii.

Posiadam wszystkie certyfikaty Google Partners, a zajmuję się się reklamą internetową i remarketingiem oraz analityką cyfrową:

- W wyszukiwarce Google,
- Graficzną, w serwisach internetowych,
- W aplikacjach mobilnych i kierowaną na smartfony,
- E-commerce i Google Shopping,
- Reklamą wideo na YouTube.

Prowadzę zarówno Polskie jak i międzynarodowe kampanie reklamowe np. na Węgrzech, w Niemczech czy też w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje w nich innowacyjne rozwiązania oraz pionierskie metody kierowania przekazu marketingowego oraz angażowania wytypowanych odbiorców, dlatego moje precyzyjne reklamy mogą dotrzeć do każdego Państwa klienta.

Zadanie jakie przed sobą stawiam to osiąganie celów biznesowych klientów.

Dzięki kooperacji z agencjami reklamowymi mam nieograniczone możliwości poprowadzenia kampanii o dowolnym budżecie, języku, zasięgu w każdym medium i we wszystkich kanałach reklamowych.

Chętnie podejmę współpracę i poprowadzę Państwa kampanie reklamowe. Dbając przy tym o zachowanie tradycji i wartości przyświecających Państwa przedsięwzięciu.

Dlaczego e-marketing?
Ponieważ każdy kto ma telefon jest już w sieci.
Dlaczego Google AdWords?
Sieć reklamowa Google to 97% globalnego zasięgu.
Dlaczego ja?
Wiedza, pasja, doświadczenie i wyobraźnia.

Zainteresowany? To porozmawiajmy o biznesie, zapraszam Cię do kontaktu już teraz.
Reklama firm, produktów i usług online. Moja oferta skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych, firm usługowych, producentów i dystrybutorów. Serdecznie zapraszam! ProjektDzisiaj.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl