Darmowe Szkolenie Forex

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
wonyczer
Posty:2
Rejestracja:28 sty 2017, 22:00

28 sty 2017, 22:01

Witam !
Zapraszam na darmowe szkolenie forex. Kurs jest dla początkujących. Obejmuje następujące zagadnienia :
Strategie Powtarzających się Układów na forex,
Strategia Scalpingu na m5,
Strategia Breakout na Wyłamania z Poziomów,
Powtarzające się Transakcje w grupie forexyestrader
Powtarzające się Sygnały na forex
Szkoelnie odbędzie się na żywo z live tradingu oraz symulacji handlu na zywo.
Ilosć miejsc ograniczona zapraszaymy na zapisy http://www.forexyestrader.pl/bezplatne-szkolenia-forex
Awatar użytkownika
elton41
Posty:1
Rejestracja:29 sty 2017, 12:08

29 sty 2017, 12:09

Przegrałem na forexie ponad 500 zł. Wszystkie wskaźniki makro wskazywały na to, że dolar urośnie i urósł. Ale u mnie na FX zaczął spadać do momentu, aż mi wyzerowało całego lota i następnie zaczął rosnąć.
Awatar użytkownika
wonyczer
Posty:2
Rejestracja:28 sty 2017, 22:00

30 sty 2017, 22:22

to zapraszamy na kurs, wszystko pokazane, i dokładnie wyjaśnione, po tych wskazówkach, zachowując silna wole na pewno nie przegrasz kolejnej kasy, tylko nie możesz poddać się stresowi :)
kamaMa
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:07 paź 2016, 12:43

08 mar 2017, 11:08

Wygląda to dosyć ciekawie. A uczestniczył ktoś może kursie organizowanym przez Smarttrader? Słyszałam o nim wiele dobrego? Myślicie, że się opłaca?
koniek
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:16 maja 2016, 11:26

26 maja 2017, 09:49

Takie szkolenia są na prawdę super pomocne, jeśli na poważnie chcemy zacząć swoja przygodę z inwestowaniem na rynku walutowym. Ogólnie, przed rozpoczęciem inwestycji uczestnik wymiany na rynku Forex powinien zdobyć odpowiednią wiedzę, postawić sobie konkretny cel inwestycyjny i na bieżąco śledzić rynek walutowy: https://www.tms.pl/notowania-forex . Po prostu, aby pomnażać pieniądze, trzeba to robić z głową, zachowując zimną krew.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl