HP 625 + torba - 1500 zł brutto

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

favor
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:08 lis 2011, 08:17

29 lis 2011, 06:38

Zapraszamy do zakupu doskonałego HP 625 15,6"LED/AMD-P520/2GB/320/ATI4200/BT/CAM/Linux+Torba w cenie 1500 zł brutto

Wymieniony laptop doskonale sprawuje się zarówno w zastosowaniach multimedialnych i biurowych. Zainstalowany system operacyjny SUSE Linux Entreprise Desktop (11 SP) gwarantuje nie tylko stabilność i niezawodność działania, jak również duże oszcędności w oprogramowaniu. Jest doskonały zarówno dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Serdecznie polecamy.

Szanowni Państwo, tak się składa, że pozostała nam na stanie ostatnia sztuka wspomnianego sprzętu. Wszystkim zainteresowanym oferujemy wymieniony sprzęt w cenie 1500 zł brutto Do ceny prosimy doliczyć ewentualne koszty przesyłki (w zależności od Państwa preferencji. Prosimy również składać zapytania o możliwość dostarczenia sprzętu bez żadnych kosztów, we Wrocławiu, Oławie oraz ich najbliższych okolicach - często pracujemy w terenie, więc w razie pasujących terminów jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt do Państwa osobiście).

Sprzęt można kupić zarówno za gotówkę, jak również na raty. Zapraszamy do skorzystania z wakacji ratalnych! Co to znaczy? Wraz z jednym z naszych partnerów finansowych przygotowaliśmy bardzo ciekawą propozycję finansowania sprzętu na raty dla osób fizycznych! Podpisując dzisiaj umowę ratalną, nawet do 30 miesięcy, masz możliwość skorzystania z 90 dniowej karencji w spłacie rat. Zapraszamy

http://www.favor.info.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl