Pierwsze w Polsce zakupy grupowe dla firm

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
b2bdeal
Posty:5
Rejestracja:05 cze 2011, 20:37

05 cze 2011, 20:49

Pomysł realizowania niniejszego projektu powstał w wyniku zlokalizowania niszy na rynku serwisów oferujących możliwość dokonywania zakupu produktów i usług poprzez popularne ostatnio zakupy grupowe bądź zakupy zniżkowe.
Wszystkie obecnie funkcjonujące serwisy oferują zakupy grupowe dla klienta indywidualnego ,dlatego też powstała inicjatywa stworzenia platformy www.b2bdeal.pl która za grupę docelową obrała firmy z sektora MSP. Grupa docelowa stanowi czynnik wyróżniający serwis www.b2bdeal.pl od pozostałych serwisów zakupów grupowych już funkcjonujących.
Koncepcja e-usługi polega na oferowaniu poprzez platformę www.b2bdeal.pl kuponów/voucherów wystawianych przez firmy oferujące swoje usługi lub produkty, skierowane do innych firm. Zakup kuponu/vouchera upoważnia klienta (firmę która kupon/voucher zakupiła) do skorzystania po promocyjnej cenie z produktu/usługi, będące przedmiotem oferty.
Można powiedzieć, że platforma będzie pełniła role giełdy kuponów/voucherów na promocyjny zakup produktów lub usług. Usługa będzie świadczona poprzez serwis www.b2bdeal.pl.

Zapraszam serdecznie

www.b2bdeal.pl
Perekon
Użytkownik
Posty:68
Rejestracja:15 sty 2014, 11:12

29 kwie 2016, 15:18

Ciekawą inicjatywą jest również działalność prowadzona przez Inicjatywę Mobilności Pracy. Przede wszystkim pomagają w delegowaniu pracowników w ramach swobody świadczenia usług. Więcej na ich temat można poczytać na http://inicjatywa.eu/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl