QQ-DUCK-nowa marka ekskluzywnej odziezy dzieciecej w PL i UE

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
powerek
Posty:1
Rejestracja:06 sty 2011, 14:32

06 sty 2011, 14:36

Witam ,jakis czas temu myslałem o imporcie dziezy z Hong Kongu-Udało sie:))Od dwóch miesiecy jestem jedynym importerem marki QQ-Duck na całą UE-mam kontrakt na wyłącznosc.Marka QQ-Duck-jest marką ekskluzywnej odzieży dziecięcej(nie taniej),swietnej jakosciowo i rożnorodnej wizualnie.Marka pochodzi z HK-gdzie opracowywane są projekty wzorów przez znanych i uznanych na tamtejszym obszarze disignerów.W HK jak i w samych Chinach marka posiada ponad 70 ekskluzywnych salonów-gdzie zakupy robia zamożni ludzie.Firma QQ-Duck organizuje profesjonalne pokazy mody-co swiadczy o poziomie samej marki.Pewnie zapytacie skad pomysł na biznes???odpowiedz jest bardzo prosta-Czesto bywam w HK i w Chinach w sprawach biznesowych no i raz zabrałem zone.-Był to marzec.Kobieta jak to kobieta:)) pokupowała sliczne ciuszki dla naszych dzieci i dla znajomych-sam myslalem ze trafiłem do znanego salonu swiatowej marki-luksuowy sklep w Centrum handlowym ,piekne logo-bajeczne,no i roznorodnosc wzorow i kolorów.Od marca do dnia dzisiejszego rzeczy byly prane x-razy-nic sie zlego z nimi nie dziej,bawełna najwyzszej jakosci,kolory nadal intensywne -nic sie nie wyciągneło,ani wyblakło.Kiedy w sierpniu narodził sie pomysl na kolejny biznes od razu pomyslalem o firmie QQ-Duck-nawiązałem kontakt,podjąłem rozmowy i zdziwił mnie fakt ,iz ta marka jest ich rodzimą marką.
Uważam ze pomysł na odzież dziecięcą jest swietnym pomysłem ,gdyż w Polsce nie ma zbyt dużo marek i wprowadzenie kolejnej ,jest szansa na dobry interes.Ja swoj prowadze od dwoch miesiecy-posiadam w Kaliszu salon tej marki-gdzie juz na chwile obecna cieszy sie duzym poklaskiem.W miesiacu lutym otwieramy kolejny -weWrocławiu w Galerii-rozmowy trwają wiec nazwe podam pozniej.Naszym planem jest rozwiniecie sieci markiQQ-Duck w Polsce jak i w całej UE i dlatego jesli kogoś zainteresowałem to zachęcam do kontaktu.Szukam partnerów w biznesie.Warunkiem otworzenia salonu jest miejscowosc minimum 80 tys mieszkanców-zapewniam wyłączność w danej miejscowosci..

Jesli kogos zainteresowalem to podam adres strony qq-duck.eu -celem obejrzenia przykladowej kolekcji jak i zdjec salonu.
Kontakt do mnie:

Robert Opieliński
tel.509-15-15-32
adres-r.opielinski@qqduck.eu
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl