Regeneracja akumulatorów ołowiowo-kwasowych metodą amerykans

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

sir_mateusz
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:12 sie 2011, 19:59

13 sie 2011, 13:59

Witam!

Mam do sprzedania profesjonalny zestaw do regeneracji akumulatorów kwasowo-ołowiowych amerykańskiej firmy Battery Doctors. Jest to nowatorska technologia AKU DOC, która nie wymaga rozmontowywania akumulatora, a oparta jest na kilku skomplikowanych procesach chemiczno-elektrycznych. Stosowa jest z powodzeniem m.in. w USA, Kanadzie, Japoni, Korei PŁD.

Technologia AKU DOC polega na:

- odpowiednim sprawdzeniu parametrów i zakwalifikowaniu akumulatora do regeneracji

- dokonaniu, krok po kroku, regeneracji zakwalifikowanych akumulatorów - sprawdzeniu poprawności regeneracji i kontroli parametrów zregenerowanego akumulatora

- odpowiednim oznakowaniu zregenerowanego akumulatoraW skład podstawowego zestawu wchodzą niezbędne urządzenia ładujące i odczynniki chemiczne, a także sprzęt pomiarowy i kontrolny tj:

- ładowarka Procharge 12V 2 szt. umożliwia jednoczesną regenerację 12 akumulatorów w tym samym czasie. Ma właściwości odsiarczające (wysyłany przez nie impuls uderza w płyty akumulator i wytraca z nich siarczan i wszelkie pyłki - czyści cele_

- środek odsiarczający 20l

- wielofunkcyjny tester prądu rozruchowego 1szt, który służy do kwalifikacji wstępnej oraz sprawdza rozrusznik jak i alternator auta.

- tester stacjonarny 1szt, który kwalifikuje akumulatory do regeneracjiW cenę wchodzi również przeszkolenie na urządzeniach jak regenerować akumulatory.Zwrot inwestycji w urządzenia już po 5-6 m-cachW Polsce istnieją póki co 3 firmy zajmujące się regeneracją akumulatorów. Dlatego też łatwo wbić się w rynek ponieważ jest mała konkurencja, a klienci coraz bardziej decydują się na regenerację zamiast kupna nowego akumulatora.

Cena regenerowanego akumulatora jest niższa o 50-70% od nowego a dodatkowo można udzielić nawet do 2 lat gwarancji na usługę. To wszystko sprawia że popyt na tego typu usługi rośnie.

CENA ZESTAWU : 25 000 ZŁ( netto.)Możliwość kupna urządzenia na raty.TEL. 509-556-049
e-mail: info@warmat.pl

Zdjęcia maszyn z warsztatu zajmującego się regeneracją akumulatorów tą metodą na e-maila.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl