SPRZEDAM BRITISH SCHOOL O/OSTRÓDA

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
britishschool
Posty:1
Rejestracja:27 sie 2010, 12:51

27 sie 2010, 12:59

Przedmiotem sprzedaży jest filia Ogólnopolskiej Szkoły Językowej British School w Ostródzie, położonej w centrum miasta liczącego ok. 40 tys. mieszkańców. Szkoła mieści się w nowym budynku. Zarządzający ma do dyspozycji całe piętro. Istnieje możliwość parkowania w pobliżu szkoły.
Stan trzech sal lekcyjnych, biura oraz pomieszczeń sanitarnych nie wymaga żadnych wkładów finansowych. Sale w pełni wyposażone, stan mebli bardzo dobry (ławki, krzesła, tablice suchościeralne, magnetofony). Ponadto sprzęt biurowy: kserokopiarka, komputer, drukarka, telefon.
British School jest największa szkołą językową w mieście. Na rynku istnieje już od 12 lat.Jako jedyna oferuje i realizuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i włoskiego. Docelowo szkoła jest w stanie przyjąć 300 kursantów. Szkoła dysponuje własną biblioteką (także multimedialną), bazą klientów i lektorów oraz materiałami reklamowymi (tablica świetlna, banery, ulotki, plakaty).
Brak konieczności działania pod szyldem British School. Istnieje możliwość wykorzystania lokalu, sprzętu oraz materiałów na działalność w ramach innej szkoły językowej.

KONTAKT: Grzegorz Rybczyński
508 266 642
grzegorzmrybczynski@wp.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl