Szansa na sukces

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
kopmark1
Posty:3
Rejestracja:09 wrz 2010, 17:32

09 wrz 2010, 17:44

Dwa tygodnie temu zostal opracowany system ktory opiera się na pomaganiu swoim współpracownikom po lewej stronie. Buduje się najpierw tylko jedną nogę do ósmego poziomu promując kolejne linki partnerskie pod sobą. Czyli np. jeżeli pod Twoim linkiem jest zarejestrowana osoba na drugim poziomie to Ty i cała reszta promuje link z drugiego poziomu. Następnie wszyscy promują link z trzeciego poziomu i tak aż do ósmego. Potem zaczynamy budować drugą nogę w identyczny sposób. Jak masz już dwóch partnerów pod sobą to czyli masz zapelniony poziom pierwszy to zaczynamy to samo od poziomu drugiego. Struktura bardzo szybko się wypelnia. Jest to zupelnie nowy sposób mający pomóc osobom które dopiero są na początku drogi. Ja po 14 dniach mam 11 osób czyli calą jedną nogę i zaczynam budowac drugą.
System wymusza kontakt ze swoim sponsorem dzieki temu ogranicza anonimowość w budowaniu struktury. Dlatego tak wazna jest relacja pomiędzy ludzmi,

Przed rejestracją nalezy sie skontaktowac z osoba zapraszającą żeby mogła podac aktualny link rejestracyjny. Podstawą tego systemu jest bowiem to ze dopóki nie będzie całej pierwszej nogi nie mozna z drugą.
Zapraszam do wspólpracy

mój nick na skypie : kopmark1

lub 501971924

kopmark2@o2.pl

Jakby było to za bardzo skomplikowane to zapraszam do obejrzenia wideo
http://vimeo.com/14602083
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl