Tani parkin Balice

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Leosia
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:05 gru 2016, 18:16

25 sie 2017, 08:57

Denerwowało mnie to trochę ,że kupiliśmy bardzo tanio bilety na samolot ,a później płaciłam jak za zboże za parkowanie samochodu przy lotnisku. Postanowiłam trochę poszukać w internecie i w odpowiedzi na zapytanie parking balice znalazłam wiele oferty a skorzystaliśmy z tej - http://parkujgo.pl/ . Za 10 dni zapłaciliśmy niecałe 60 zł a w cenie było podwiezienie (i przywóz) do terminala busikiem . Jak ma być tanio to warto trochę poszukać. pzdr
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

28 gru 2017, 22:13

No niestwty parking na lotnisku kosztuje majątek. Ja też raz się nacięłam i już potem nigdy więcej nie skorzystałam z tej przyjemności. Ostatnio znalazłam tani parking Balice na Krakowskiej. To parking prywatny, strzeżony, monitorowany i z ubezpieczeniem. Zostawienie tam auta na 1 dzień to koszt 10 zł. Praktycznie jak za darmo. Co prawda do lotniska jest jeszcze około kilometra ale obsługa podwozi pod sam terminal więc nie ma żadnego problemu z dotarciem na czas na odprawę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl