taxtube.pl - Twoje rozwiązanie na wątpliwości podatkowe...

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
taxtube
Posty:1
Rejestracja:25 cze 2011, 18:33

25 cze 2011, 18:46

Któż dzisiaj nie ma problemu z wciąż zmieniającymi się przepisami podatkowymi, zmianami, aktualizacjami. Jakie stawki stosować, jak rozliczać i kiedy, jak księgować koszty, kiedy powstają obowiązki podatkowe, itd. Na początku 2011 roku zmiana stawek podatku VAT spowodowała duże trudności w bieżącej działalności nie tylko małych, ale i dużych przedsiębiorstw, czy nawet korporacji, nie mówiąc już o dodatkowych kosztach analiz i strategii księgowo-podatkowych, które przygotowywały masowo firmy doradztwa podatkowego. Próby przygotowania się do zmian nie okazały się ”złotym środkiem”, gdyż interpretacje podatkowe są często dość skomplikowane i niejednoznaczne. Niestety wiele firm nie może pozwolić sobie na stałe korzystanie z usług firm doradczych, dlatego warto sięgnąć po inne rozwiązania, o tyle wygodne, iż dostępne „od ręki”, bez kolejki.

Taxtube.pl to portal dla wszystkich, którzy poszukują bezcennej wiedzy podatkowej, do prowadzenia własnej działalności lub firmy, w życiu codziennym, przy rocznych rozliczeniach podatkowych, którzy chcą ustrzec się przed popełnianiem błędów lub znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania podatkowe…

…i nie tylko, bo Taxtube.pl to także platforma komunikacji dla szkoleniowców, doradców podatkowych, księgowych, wykładowców, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą podatkową bez wychodzenia z domu, czyli publikować je w łatwy i przystępny sposób.

Taxtube.pl działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, to znaczy, że…

…twórcy szkoleń mogą dodawać swoje materiały o dowolnej porze, a poszukujący wiedzy podatkowej mogą odtwarzać szkolenia dokładnie wtedy, kiedy jest im wygodnie.

Chcesz dowiedzieć się podstaw lub rozszerzyć swoją wiedzę podatkową? A może chcesz zarabiać bez żadnego wysiłku i bez względu na porę dnia czy miejsce na ziemi?

Załóż konto na http://www.taxtube.pl i ciesz się nieograniczonymi możliwościami, jakie dają szkolenia podatkowe on-line.

Napisz do nas jeśli masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się szczegółów i poznać naszą ofertę: web[małpka]taxtube.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl