Wirtualne biuro dla Twojej firmy! Co working Warszawa

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
ContPracy
Posty:1
Rejestracja:30 cze 2011, 10:02

30 cze 2011, 10:04

Marsz do CONTa!

W samym sercu Saskiej Kępy od jakiegoś czasu panuje niezwykle twórcza atmosfera, pachnie świeżo zmieloną kawą i domowym ciastem. Wbrew pozorom nie jest to opis nowej kawiarni, a biura... CONT Pracy właśnie został otwarty i jest nowym biurem co – workingowym.

Z myślą o tych, którzy cenią swoją niezależność, nie chcą bądź nie lubią pracować w korporacjach powstał CONT Pracy. CONT to biuro co-workingowe zlokalizowane na Saskiej Kępie. Z jego okien i dwóch ogromnych tarasów można podziwiać panoramę całej Warszawy. Panują tu luźne, aczkolwiek kreatywne warunki do pracy. Do dyspozycji jest 10 biurek oraz salka konferencyjna oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy biurowej. CONT jest jednak otwarty na wszystkie nowe pomysły i jeśli ktoś np. zamarzy sobie pracę przy sztaludze spełni to marzenie!
Aby pracować efektywnie istotne jest także miejsce, w którym będzie można odprężyć się po kilku godzinach spędzonych przed komputerem, dlatego CONT zadbał o strefę relaksu, przy kubku dobrej kawy i domowym cieście można zrobić sobie przerwę w pracy. Latem dodatkowo będzie można sobie odpoczywać na leżaku na tarasie, a nawet urządzić sobie grilla.
Ważnym aspektem pracy w CONCIE jest to, że umożliwia on rejestrację swojej działalności pod adresem firmy. Jest to szczególnie istotne dla osób, które rozpoczynają dopiero swoją karierę. Co więcej, można także w ramach pracy recepcji skorzystać z opcji Small Business, w której skład wchodzi prowadzenie kalendarza spotkań, odpisywanie na maile i odbieranie korespondencji.

CONT Pracy czynny jest codziennie od godziny 7 do 22, a dla pracoholików także w weekendy!


Więcej informacji:
www.cont.net.pl
694-751-164
ul. Walecznych 12 m. 7
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl