Własna firma w jeden dzień, bez ZUS? To możliwe

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
AIP.SGH
Posty:1
Rejestracja:06 lip 2011, 19:57

06 lip 2011, 20:03

Witam serdecznie,
zachęcam do zapoznania się z ofertą Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy SGH w Warszawie

Inkubatory są sposobem na: łatwiejsze i szybsze założenie własnej firmy, przetestowanie swojego pomysłu biznesowego i prowadzenie biznesu w odpowiednim do tego otoczeniu.
Inkubatory świadczą pakiet usług preinkubacyjnych dla osób fizycznych. Usługi Inkubatora zapewniają osobie prowadzącej działalność gospodarczą całą infrastrukturę potrzebną do prowadzenia własnej firmy. Osobowość prawna, księgowość, dostęp do prawnika, dostęp do biura, zniżki u dostawców usług - wszystko to otrzymuje przedsiębiorca prowadzący firmę w ramach AIP.

Jak to działa?

Przychodząc do AIP nie trzeba wypełniać druków EDG lub wpisywać swojej firmy do KRS. Prowadząc firmę w ramach AIP korzysta się z osobowości prawnej Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Oznacza to, że Beneficjent (osoba prowadząca firmę w ramach AIP) otrzymuje od nas wycinek Fundacji, poprzez który prowadzi ze swoimi klientami rozliczenia i buduje własną markę. Wszystkie zarobione pieniądze trafiają na konto firmowe do którego tylko Beneficjent ma dostęp. Firma tworzona przez Beneficjenta należy tylko i wyłącznie do niego. Nie rościmy sobie żadnych praw do udziałów, żadnego procentu z zysków ani praw do marki tworzonej przez Beneficjenta. Wszystko to jest zawarte w Regulaminie AIP i regulowane stosownymi umowami. Wszystko co Beneficjent zarobi i stworzy należy do niego.
Obrazek
Kto może prowadzić firmę w ramach AIP?

Nie trzeba być studentem aby prowadzić u nas działalność. Zgłosić się do nas może każda osoba z pomysłem i zapałem do otwarcia własnej firmy. W AIP SGH działalność gospodarczą prowadzą głównie uczniowie, studenci, absolwenci uczelni wyższych (nie tylko SGH) jednak zgłosić się może praktycznie każdy.

O AIP SGH

AIP SGH to największy warszawski Inkubator Przedsiębiorczości. W roku 2010 ilość naszych Beneficjentów zwiększyła się o około 60% i wyniosła ponad 120 firm. Jesteśmy dumni z zaufania jakie okazują nam nasi Beneficjenci chcąc prowadzić u nas działalność gospodarczą. Lubimy to co robimy i podchodzimy do naszych zadań profesjonalnie i odpowiedzialnie, dlatego też jesteśmy najchętniej wybieranym Inkubatorem Przedsiębiorczości w Warszawie. Wierzymy, że o jakości usług naszego Inkubatora nie świadczy wyłącznie ilość firm prowadzonych u nas przez Beneficjentów ale również ich jakość.

Obrazek

Zapraszam do kontaktu!

Damian Strzelczyk
Koordynator ds. rozwoju preinkubacji

damian.strzelczyk@inkubatory.pl
t. 889 012 929
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl