ZAINWESTUJĘ W CIEKAWĄ OSOBĘ

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
EG Studio
Posty:3
Rejestracja:03 cze 2011, 14:25
Lokalizacja:Kraków

04 cze 2011, 02:33

SZUKAM DRUGIEGO INWESTORA
BRANŻA FOTO – VIDEO - REKLAMA!
Prowadzę w Krakowie od 12 lat działalność gospodarczą – agencję fotograficzno – filmową i biuro reklamy. W firmę zainwestowałam już ponad 300 000 zł.
Dysponuję dobrze rozreklamowanym dużym biurem i studiem fotograficznym w centrum Krakowa przy ul. Brackiej 15, w pięknej zabytkowej, 450 letniej kamienicy…
Moja działalność daje wiele możliwości lokowania i przepływu kapitału – pokazy mody czy wystawy fotograficzne mogą być dużym zarobkiem, wydatkiem lub bezpłatnym show, zależy co chcemy zrobić z naszymi pieniędzmi - wydać je, ulokować, puścić w obieg, pomnożyć czy realizować swoje hobby :)

Szukam biznes partnera do realizacji nowych pomysłów artystycznych i reklamowych oraz do podjęcia nowych działań i zleceń. Szukam nowych inspiracji i świeżego spojrzenia. Chciałabym poznać ciekawą osobę, która ma umiejętności, kontakty lub środki, żeby wspólnie zarabiać, bawić się fotografią i modą, dobrze spędzać czas, wspólnie inwestować i wydawać pieniądze... Może być tylko inwestorem. Mamy dużo zleceń, chcę wprowadzić drugą osobę, żeby zwiększyć obroty firmy i robić coś nowego. Potrzebuję pomocy inwestora do rozwoju firmy (zakup sprzętu, remont biura, nowa reklama, dodatkowy personel). Mam dużo do zaoferowania, chcę się tym podzielić, bo praca w pojedynkę przestaje mnie inspirować. Moje zaplecze (biuro, studio, ciemnie) stoi czasami niewykorzystane, jest tu miejsce na jeszcze jedną lub kilka osób do pracy czy współkierowania firmą.

Mam szeroki zakres działalności – ponieważ lubię robić ciągle coś innego. Zajmuję się usługami fotograficznymi, filmowymi i reklamowymi, robimy projekty graficzne, produkuję i montuję różnego rodzaju filmy. Realizujemy zdjęcia i filmy dla aktorów, modeli, osób prywatnych, okolicznościowe… Nasze inne działania to: reklama w internecie, tworzenie stron itp. Oferuję też usługi w zakresie organizacji imprez, współpracujemy z mediami. Nasz szeroki zakres działalności wynika z chęci przyjmowania wielu różnorodnych zleceń. Jesteśmy elastyczni - odpowiadamy na potrzeby klientów.
Jestem właścicielką firmy. Stworzyłam markę reklamowaną i znaną od ponad dekady (dziesięć lat) w całym Krakowie. Mam grupę sprawdzonych współpracowników i przyjaciół z umiejętnościami w branży foto – video – internet - reklama – grafika, których mogę zatrudniać na umowę o dzieło do zleceń (lub na stałe). Moja firma ma też własną bazę modelek i modeli, którzy pozują do zdjęć i reklam, które robimy (Bank Twarzy EG Studio – to baza kilku tysięcy modelek i modeli, część osób przeszkolonych przez nas i sfotografowanych, którzy mogą pozować do zdjęć, brać udział w pokazach mody, pracować na promocjach itp.). To teoretyczny zakres działalności, w praktyce zajmuję się kilkoma wybranymi zleceniami miesięcznie, praca przy komputerze lub zdjęcia w terenie.

Kilka słów o mnie: Jestem młodą kobietą - artystką z masą pomysłów. Pracuję w zawodzie fotografa – filmowca, spec. ds. reklamy i dziennikarza. Skończyłam wyższe studia: Polonistykę i Filmoznawstwo na UJ, studiowałam fotografię na ASP w Krakowie, mam staż pracy w TVP. Jestem osobą młodą, z dobrą prezencją, o miłej powierzchowności i temperamencie; bez zobowiązań. Pochodzę ze znanej i szanowanej w Krakowie rodziny naukowców, rodzice są wykładowcami na UJ. Tato jest profesorem geofizyki (AGH i UJ) . Moja firma ma wiele misji prospołecznych: promowanie Krakowa, organizacja imprez, pośrednictwo w zatrudnieniu, promocja polskich firm i inne.

Szukam nowego kapitału ale przede wszystkim ciekawej osoby do współpracy.
Więcej szczegółów przedstawię w mailu i na osobnym spotkaniu.

Zapraszam do współpracy - Ela Gawin
EG Studio, Agencja filmowo - Fotograficzna
ul. Bracka 15 w Krakowie
tel 012 – 421 22 94, 0606 285 176, 501 926 721
skype: egawin, gg: 47 62 467

Więcej informacji o agencji EG Studio w Internecie lub - wpisz w Google: EG Studio ul. Bracka 15 Kraków lub Ela Gawin
Ela Gawin EG Studio Agencja Filmowo - Fotograficzna ul. Bracka 15 Kraków www.egstudio.pl
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2019, 18:20

Gotowe wzory hmmmm ale też nie generalizujmy, bo mówiąc zapewne o wzorach to pewnie masz jakieś na myśli w google grafika, albo na pracuj albo nie wiem gdzie. Kupiłeś kiedyś wersję premium? Uwierz na wersjach premium np. na szybkieCV gdzie jest bardzo to tanie te wzory są godne uwagi a mało kto kupuje premium wiec ma sie przewagę :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl