bazgroły do sklepu

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

10 gru 2016, 00:58

cześc, mam kilka pomysłów na infografiki. w jakim programie to najprościej obrobić, poza paint level master rzecz jasna :lol:
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

12 gru 2016, 23:40

zależy czy celujesz w płatne czy nie. i jeśli tak to jaki budżet. i oczywiście moim zdaniem powinieneś chociaż mniej więcej podać parametry jakich potrzebujesz..
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

13 gru 2016, 23:58

wolałbym oczywiście za darmo ale jeśli nie ma takiej możliwości to chciałbym operować niskimi kwotami. parametry cóż. gdybym się znał na tym to pewnie jakieś bym podał. tymczasem jest to dla mnie początek przygody i ze sklepem i tym co się go tyczy więc nie bardzo tu pomoge w pomocy samemu sobie :P
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

14 gru 2016, 19:20

Z darmowych będziesz mógł bazgrać co zechcesz ale żeby wykorzystać grafiki, to będziesz potrzebował już stocków do obróbki, które musisz wykupić gdzie indziej. Porównując ceny ich i to, żeby wykupić abonament w miejscu do robienia grafik już ze stockami, to na Twoim miejscu wolałbym te 60-70 zł przeznaczyć na abo w dobrej firmie. Wydaje mi się rozsądniejszym wyborem.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

15 gru 2016, 18:30

Łeee tam, to za dużo. Do pięciu dych spokojnie się wyrobisz w temacie na dobrą usługę :) Poza tym jest też dużo tańszych, tylko wiadomo, jakość już nie taka. Ale to dobry trop, nie ma co w ogóle iść na stocki oddzielnie dla początkującego, bo wśród nich kolejna zagwozdka co wybrać :D wymagań nie ma jakichś super zzaawansowanych więc nie ma sensu się męczyć z wyborem itd, to z czasem można po prostu zmienić w razie czego, a zacząć że tak powiem OD POCZĄTKU trzeba :D
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

20 gru 2016, 13:13

A wg mnie nie ma aż tak tanich dobrych programów, a siedzę w temacie już dość długo by to stwierdzić. Może nie jestem na super bieżąco ale jednak.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

20 gru 2016, 14:26

A tam, na pewno nie jesteś na bieżąco. Ta usługa http://grafido.pl z poziomu przeglądarki wersję beta zakończyła w sumie nawet nie tak dawno a cieszy się już bardzo dużą popularnością, mimo, że nie jest całkowicie darmowa. Ja mam abonament miesięczny za 10 TAK WŁASNIE DZIESIĘĆ złotych i bardzo sobie chwalę. Naprawdę porządna, profesjonalna robota i do tego stocki za darmo w dużej ilości i bardzo intuicyjna obsługa w dodatku.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl