Beznadziejny kurier

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

16 cze 2017, 09:11

Cześć, towarzystwo. Ciągle trafiam na beznadziejnych kurierów (jako wysyłający) więc liczę się z tym, że oni po prostu tacy są. Tylko dlaczego, kurde, w takim razie ceny zamiast spadać rosną. Ja wiem że są różne zwyżki kosztów itd ale bez przesady, jakaś konkurencja by się przydała. Jakie wy macie doświadczenia z kurierami?
Awatar użytkownika
perput
Posty:4
Rejestracja:15 cze 2017, 19:13

17 cze 2017, 19:53

eh firmy kurierskie to jedna wielka klika, mają bardzo kiepskie podejście do przewożonych towarów, już nie raz coś mi uszkodzili
Awatar użytkownika
Jutur
Posty:4
Rejestracja:15 cze 2017, 23:26

19 cze 2017, 02:19

Podłączam się! Denerwuje mnie to, że kurierzy nigdy nie dzwonią, przyjeżdżają w innym terminie niż powinni, udają że nie trafili do mieszkania etc. Mam pecha i trafiam na naprawdę okropnych kurierów :(
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

20 cze 2017, 10:16

w kwestii tego że są beznadziejni to raczej nic się nie zmieni bo nie ponoszą odpowiedzialności personalnej za przewożone towary, a jak ktoś ma coś delikatnego to zawsze może wykupić dodatkowe zabezpieczenie lub ubezpieczenie. natomiast co do cen to się nie zgodzę, odpowiedzią na wzrost cen są brokerzy kurierscy dzięki którym można obniżyć koszty i ominąc podpisywanie umowy
Awatar użytkownika
maxbelze
Posty:1
Rejestracja:20 cze 2017, 10:44

20 cze 2017, 16:00

Może mam farta ale nigdy z nikim w tym zawodzie problemów jeszcze nie miałem. Jak wyślą SMSsa to zazwyczaj są w tym czasie itd. Aczkolwiek faktycznie ta praca kojarzy się troszkę z lekkim krętactwem :/.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

22 cze 2017, 13:02

Krętactwem chyba nie, tylko nieostrożnością jeśli już. ale tu czarnym koniem branży była 7 która na szczęście już nie istnieje, po przejęciu przez inną nie wiem co się stało ale nie ma już takiego rabanu więc albo wymienili ekipę albo lepiej im płacą :D aktualnie ja korzystam z Inpostu, co prawda przez sendego.pl czyli brokera, ale jestem całkowicie zadowolony. Nie dość, że kłopotów nie mam z reklamacjami to jeszcze cena niższa niż standardowo.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

07 sie 2017, 11:46

Wiadomo, że zdarzają się różne sytuacje ale nie ma też co wrzucać wszystkich do jednego wora bo jest mnóstwo godnych polecenia firm, z usług których warto korzystać. Ja wysyłam często i zawsze staram się być na bieżąco jeśli chodzi a aktualności http://www.znajdzkuriera.pl/aktualnosci. To bardzo przydatna strona, poza tym znajdziecie tam mnóstwo praktycznych poradników.
gatsby77
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 cze 2017, 06:34

24 sie 2017, 21:47

Szukając dobrego i sprawdzonego kuriera polecam udać się na stronkę https://www.ebox24.pl/paczka-za-pobraniem-kurierem . Istnieje ta firma na rynku juz bardzo wiele lat wiec mozecie liczyc na sporo doswiadczenie. bardzo szybko wysyłają pobrania i maja spoko ceny. Zobaczcie sobie ich ofertę
asiula65
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:29 wrz 2017, 18:39

12 lip 2018, 22:14

Wiem,że na rynku jest sporo beznadziejnnych kurierów, ale jest też wiele dobrych i sprawdzonych.Ja bym poleciła np. https://www.sendit.pl/centrum-informacj ... urierskich . Działają na terenie Polski i zagranicą. Wiele oddziałów w Polsce i systematyczna praca i zadowolenie klientów.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl