Co aktualnie czytacie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
calidisa
Posty:1
Rejestracja:20 lut 2017, 17:36

20 lut 2017, 17:58

W tym momencie czytam zbiór opowiadań Stephena Kinga :)
Ania22
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:21 lut 2017, 19:22

05 mar 2017, 18:21

Aktualnie czytam "Dziewczyna z pociągu". Super książka.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

07 mar 2017, 10:26

Ja zabieram się za "Jedz, módl się, kochaj". Koleżanka polecała mi tę książkę.
mkpak
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 cze 2017, 13:37

07 cze 2017, 13:46

Aktualnie czytam "Arsenal. Jak powstał nowoczesny klub sportowy", ale strasznie mnie męczy. Nic ciekawego, nie polecam. To co mogę polecić to książka Paula Mersona "Jak nie być profesjonalnym piłkarzem". Może niezbyt mądra, ale sporo anegdotek i kupa śmiechu.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

10 gru 2017, 23:09

Jak nie wiecie co czytać to ja polecam Kroniki Saltamontes Moniki Marin. To trylogia. Książki zarówno dla młodzieży jak i dla dorosłych. Fajne realia, bo okres po drugiej wojnie światowej. To przygody dwóch chłopców, sierot. Dużo przygód, marzeń, tajemnic, tajemnicze Bractwo ;) Ogólnie wciąga, ja pierwszy tom przeczytałem w jeden dzień i pobiegłem do ksiegarni po drugi ;)
teresao
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:12 paź 2017, 20:57

15 gru 2017, 21:29

Czytałam Kroniki Saltamontes, dla mnie to coś więcej niż przygoda. To prawdziwa przyjaźń, uczucia, bezinteresowna pomoc w potrzebie, zaufanie, naiwność taka dziecięca, jakże sodka, mądrość i ta tajemnica, której odkrycia nie mogłam się doczekać. Rzecz jasna losy Adama i Aleksa to ciekawa sprawa, spotykają na drodze różnych ludzi, musza w poszukiwaniu siebie i szczęścia pokonać wiele przeciwności aby ostatecznie , podążając za głosem serca, popełniając czasem błędy odnaleźć to, o czym marzyli w sierocińcu.
zuzka

18 gru 2017, 18:02

Monika Marin przez swoich bohaterów przekazuje wiele prawd, które są dzisiaj zapomniane. Któż kocha i szanuje tak bezinteresownie jak Adam i Aleks, czy ludzie bogaci są dzisiaj otwarci na biednych, traktują ich jak równych sobie jak np. Anabelle? Oczywiście tajemnicze bractwo wzbudza wiele emocji, sama ciekawa byłam jak skończą się "śledztwa" chłopaków i ich bliskich.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

19 gru 2017, 10:23

zuzka pisze:Monika Marin przez swoich bohaterów przekazuje wiele prawd, które są dzisiaj zapomniane. Któż kocha i szanuje tak bezinteresownie jak Adam i Aleks, czy ludzie bogaci są dzisiaj otwarci na biednych, traktują ich jak równych sobie jak np. Anabelle? Oczywiście tajemnicze bractwo wzbudza wiele emocji, sama ciekawa byłam jak skończą się "śledztwa" chłopaków i ich bliskich.
No naprawdę te pozycje są bardzo bogate w prawidłowe wzorce zachowań, pokazują wiele uczuć i cech jak wierność, dobroć. No i ten wątek miłosny :D Dużo przygód, obraz powojennej Europy, zagadki - po prostu trzeba to przeczytać!
wojtra
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:19 gru 2017, 10:56

19 gru 2017, 11:47

Ostatnio trochę brudu więc Bukowski jest czytany.
zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

11 sty 2018, 15:25

Czytam w każdej wolnej chwili, nie tylko klasyczne powieści, ale i książki publicystyczne, czy poezję. Od siebie mogę polecić książkę "Spacerownik po świecie. Impresje, eseje" - to dość nietypowa książka, o podróżowaniu w formie wierszy, idealna dla amatorów podróży i poezji.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl