Co kupować przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

daknez
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:07 mar 2012, 13:23
Lokalizacja:Kłodzko

23 kwie 2012, 10:22

Niedługo obok Almy, również tesco będzie umożliwiać zakupy przez internet. Kilka razy korzystałem z takich zakupów w almie i wszystko było ok. Generalnie polecam :)
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

24 paź 2012, 11:35

Ja zabawek trochę w sieci kupuję (http://dobrodziecka.pl/sklep/), zywność też - ale taką z dłuższym terminem przydatności, no i buty - buty obowiązkowo w sieci. Dużo taniej wychodzi
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

09 lis 2012, 15:44

karski pisze:Spozywcze to chyba tylko alma daje radę.
______________
nowe mieszkania warszawa
Karski, sory że na chwilę zmienię temat, ale widzę, że promujesz mieszkania z Wawki, więc pewnie jesteś ze stolicy - nie wiesz może czy parking na lotnisko Modlin jest tylko ten: http://modlinparking.pl czy gdzieś bliżej/kawałek dalej jest jeszcze jakiś? Potrzebny mi na dniach, a lubię sobie porównywać różne firmy...?
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

13 lut 2013, 09:40

Ja uwielbiam kupować w sieci. Zamawiałam już chyba prawie wszystko oprócz jedzenia ( ale karmę dla zwierząt już tak) i muszę powiedzieć, że chyba tylko raz się przejechałam. Generalnie polecam :)
Awatar użytkownika
mtello
Posty:1
Rejestracja:21 maja 2013, 17:46

21 maja 2013, 17:49

Ja np ostatnio zamawiałem sobie rzeczy potrzebne do przeprowadzki na Dyspensery do folii stretch a tak generalnie to chyba tylko jedzenia nie kupuję przez neta
green
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:01 lut 2013, 17:55

09 cze 2013, 13:12

A kupowaliście sprzęt komputerowy przez Internet? Zastanawiamy się jaki wybrać jaki laptop do gier i czy nie zdecydować się na zakup w internecie, bo to taniej sporo wychodzi.
misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

08 lip 2013, 22:14

Ja bardzo często robię zakupy przez internet ;) Jest taniej a poza tym wygodnie siedząc w domu przed komputerem można przejrzeć setki różnych produktów. W ostatnim czasie znalazłem takie fajne bluzy muzyczne - zamówiłem dwie i jestem bardzo zadowolony ;) Świetnej jakości.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

05 sie 2013, 14:16

Moim zdaniem w sieci bardzo oplaca się kupowac sprzęt uzywany z gwarancja, dotyczy to zarówno sprzętu agd jak i rtv :) Można wtedy naprawdę dużo taniej znaleźc fajne rzeczy i zawsze jest jeszcze ta pewnosć, że jakby sie coś zepsuło, to nie zostajemy na lodzie. My w ten sposób nabylismy telefon komórkowy, ekspres do kawy i mikrofalowkę :) Kwestia przydatna zwłaszcza w sytuacji młodych małzeństw, które dopiero urządzaja się na swoim i nie mają worka z kasą bez dna ;-) Przepraszam za brak niektorych pl znakow, klawiatura mi nawala :-/
emil
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:09 sie 2013, 16:59

27 sie 2013, 17:17

Ja kupuję odzież trekkingową w http://www.barna.pl/odziez-trekkingowa-o_c_76_1.html myślę, że w tym okresie się przyda, idealna pora by się wybrać w góry.
forumowiczka
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:10 wrz 2013, 13:15

10 wrz 2013, 13:30

Myślę, że przez Internet można kupować wszystko, co tylko on oferuje, jednak zawsze należy robić to "z głową". Czyli nie kupować podejrzanie tanich markowych produktów (ktoś już pisał o perfumach, kosmetyki dotyczy ta sama zasada). Przy zakupie obuwia i ubrań trzeba koniecznie wziąć pod uwagę tabelę rozmiarów i dokładnie się pomierzyć, żeby uniknąć problemów, związanych z odsyłaniem artykułu. Produkty spożywcze też można kupować! W Anglii to bardzo popularne. Przeglądasz produkty danego hipermarketu w Internecie i chwilę później panowie z zakupami pukają do Twoich drzwi :) W Polsce takie praktyki są jeszcze mało znane i praktykowane, ale może kiedyś... ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl