Co sądzicie o firmach oferujących samochody zastępcze z oc?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Honill
Posty:4
Rejestracja:12 lip 2016, 10:29

06 wrz 2016, 16:57

Co sądzicie o firmach, które się reklamują jako firmy oferujące całkiem darmowy wynajem auta zastępczego z oc sprawcy na czas naprawy naszego samochodu? Czy oferty tych firm (szczególnie jeśli chodzi o firmy w Łodzi) są wiarygodne i godne polecenia? Czy ktoś z Was kiedyś korzystał z takich usług i mógłby się podzielić swoją opinią na ten temat? Sam zastanawiam się nad tego typu działalnością. Wiem, że w Łodzi jest już jedna taka firma, polecono mi ją, ale nie wiem czy faktycznie to co oferują na pokrycie w realiach.
Lens74
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 cze 2016, 15:42

09 wrz 2016, 09:26

Myśle, że tak. No an pewno trzeba zapoznać się z ofertą i poczytać na ten temat.
Awatar użytkownika
tenamen
Posty:4
Rejestracja:09 wrz 2016, 11:52

12 wrz 2016, 10:03

Cóż, trzeba mieć sprawdzoną firmę to wtedy można się w to śmiało bawić :) Ja natomiast ostatnio odkryłem, że jeśli macie jakąś Hondę, którą chcielibyście sprzedać, to możecie dokonać sprzedaży z samą firmą Honda :) Oferują zwykle lepsze ceny, niż zwykli dealerzy, nawet do 30% i bezpłatnie najpierw wyceniają samochód, mogą nawet przyjechać do was, by było wam wygodniej. :) Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.hondamarket.pl ;)
sabina
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:17 paź 2016, 11:30

20 paź 2016, 12:02

W sumie ciekawy pomysł, dobrze wiedzieć. A znacie może jakąś wypożyczalnię aut w Warszawie? Niedługo jadę w delegację i potrzebuję samochodu na kilka dni. Jest jakaś dobra wypożyczalnia samochodów warszawa?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

21 paź 2016, 12:26

Witam. Jeśli ktoś z Was szuka dobrej i przede wszystkim sprawdzonej wypożyczalni samochodów osobowych w Warszawie to polecam Wam zajrzeć na http://www.best-rent.pl/ Gdzie moim zdaniem mają oni najlepszą ofertę w tym mieście. Czasem zdarza mi się przyjechać do stolicy w delegacji a wtedy udaję się do nich w celu właśnie wypożyczenia auta. W ich ofercie znajduje się ich na prawdę całkiem sporo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mają dobre ceny i cieszą się w internecie na prawdę bardzo dobrą opinią. Tak wiec jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to zajrzyjcie na ich stronę internetową a dowiecie się więcej szczegółowych informacji. Może też ktoś z Was już korzystał z ich usług i zechce podzielić się swoją opinią ? Jestem tego na prawdę bardzo ciekaw i Wasze komentarze mogą pomóc innym przyszłym klientom w podjęcie decyzji. Zapraszam do wspólnej dyskusji na ten jakże ciekawy temat. Z moich obserwacji wynika że rynek wypożyczalni samochodów ma się bardzo dobrze i jest na to popyt dlatego tak chętnie one powstają. Wiele osób przyjezdnych nie chce podróżować komunikacją tylko wybierają samochód jako komfort jazdy i jakoś im się nie dziwię.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl