Czy firma musi miec własny crm, to wygląda bardziej profi?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Dominika
Użytkownik
Posty:69
Rejestracja:22 lip 2015, 08:06

05 cze 2016, 20:06

Czy firma musi miec własny crm, to wygląda bardziej profi?
Tak czytam w sieci i opinie są różne...
w sumie jakby coś takiego działało ok, to ja nawet gotowce chętni ekupie, byle tani.

A Wam to robi różnice?
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

06 cze 2016, 12:49

Wiesz, no wydaje mi się, ze skoro nie masz jakichś mocno specjalistycznych wymagań co do crm, czy wyobrażenia sobie tego, jak to powinno od środka działać, to nie jest to jakiś super wymóg, żeby posiadać coś tak spersonalizowanego pod Ciebie, czy firmę.
Postaw na gotowca..
Jakkolwiek obejrzałabym na Twoim miejscu i inne rozwiązania, jak np. z http://ageno.pl./realizacje bo może się okazać, że coś, czego gotowiec Ci nie da, uzyskasz całkiem przyzwoitym kosztem w agencjach jak wyżej, no i może dzięki temu też bardziej wyróżnisz swoją firmę.
Awatar użytkownika
Piotr
Posty:2
Rejestracja:13 cze 2016, 14:48

13 cze 2016, 14:51

No jasne, że nie musi. Przecież nikt z zewnątrz (klienci, konkurenci) nie widzi, czy firma ma CRM, czy nie. To jest narzędzie do zarządzania, a nie do lansu.

Dlatego ważniejsze jest, żeby zdiagnozować potrzeby. Tu jest artykuł na ten temat: http://synergiuscrm.pl/jak-zaczac-prace-w-systemie-crm/

Obrazek
Awatar użytkownika
Latte
Posty:4
Rejestracja:22 lut 2019, 09:39

22 lut 2019, 09:44

Czy musi - oczywiście, że nie... ale gdy spróbujesz pracować korzystając z systemu CRM - nie będziesz chciał z niego zrezygnować. Sama myślałam, że to zbędne, że kalendarz wystarczy... do momentu aż nie spróbowałam. Mam wszystko w jednym miejscu, nie muszę myśleć, by coś sprawdzić - CRM mi sam przypomina, naprawdę oszczędzam z tym czas! Najlepiej zdecyduj się na okres próbny (darmowy) i spróbuj - wtedy będziesz wiedzieć sam. CRM ITCUBE Tutaj masz np okres próbny :) Zobacz sobie.
Awatar użytkownika
hamboo
Posty:3
Rejestracja:01 sty 2020, 21:42

01 sty 2020, 21:50

Mieć nie musi, ale może tobie znacznie usprawnić pracę z klientami, szczególnie, gdy masz ich wielu. Excel, to jednak nie wcale takie dobrze rozwiązanie i łatwo przy nim o utratę danych. Program crm nie jest drogi, a niektóre mają darmową wersję próbną np. bs4
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

28 maja 2021, 07:19

Jeśli chodzi o efekty Berberis, to powinniście je zauważyć stosunkowo szybko. Sami wiemy po sobie, jak to wygląda i co ma znaczenie, a jeśli tylko dobierzecie każdy element, jak należy, to cele zrealizujecie. Po prostu w takich przypadkach trzeba racjonalnie do tego podejść, mieć odpowiednie funkcje, a wtedy będzie w porządku.
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

19 lip 2021, 09:24

Korzystam z systemu CRM od niedawna i jestem nim zachwycona. Zarządzanie firmą oraz relacjami z klientami jest o wiele prostsze. W jednym programie mam wszystkie najważniejsze informacje o działalności swojej firmy, kiedy pracownicy pracują, co robią, kto jest moim kontrahentem i kiedy mam z nim spotkanie. Moim zdaniem jeśli chce się sprawnie zarządzać firmą, to warto mieć taki program w swojej firmie. Sprawdź ofertę od FIRMAO, ja korzystam z ich CRM a teraz mają jeszcze 14 dni darmowego okresu próbnego!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl