Czy opłaca się reklamować coś na aucie ? Czy to obciach?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Dominika
Użytkownik
Posty:69
Rejestracja:22 lip 2015, 08:06

26 paź 2015, 09:46

Czy opłaca się reklamować coś na aucie ?
Czy to obciach?
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

28 paź 2015, 15:19

No coś Ty, przecież reklama jest dźwignią handlu i bez niej jak bez ręki, więc jeśli masz możliwość takiego podpromowania
swojej firmy, to jasne, czemu nie, wg mnie warto taką okazję wykorzystać.
Naklejki na samochód najlepiej wtedy zamówić u producenta, bo masz produkt z pierwszej ręki i wg mnie max. tani, bo w jakiś sposób omijasz jednak pośredników, no nie? ,
Zerknij do nich dla przykładu: http://enaklejki.com.pl/ - robia i profesjonalne naklejki reklamowe na samochody, witryny sklepowe, opakowania itd itd.
I na pewno nie będzie to śmiesznie wyglądało.
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

13 lis 2015, 13:11

Myślę, że tak.
Taka reklama w sumie nic nie kosztuje, poza kosztem naniesienia naklejek. Mamy fajną, mobilną reklamę dość niskim kosztem.
Tylko warto pomyśleć o tym, już wtedy, kiedy odwiedzamy salon samochodowy. Wtedy najłatwiej będzie wybrać auto, na którym dobrze będzie się prezentowała reklama.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

14 lis 2015, 10:52

Moim zdaniem jest to bardzo dobry sposób na reklamowanie firmy. A czy to będzie obciach to wszystko zależy od tego jak sama reklama będzie wyglądać.
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

16 lis 2015, 12:41

OBCIACH! najczęściej proponują reklamę banki - wygląda beznadziejnie.
Poza tym są firmy, które teoretycznie za to dopłacają ALE musisz mieć codziennie czyste auto (współczuję jesienią i zimą) oraz musisz jeździć przepisowo - nawet najmniejsze uchybienie skutkuje niezapłaceniem za cały miesiąc. Poczytaj umowę :shock:
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

07 kwie 2016, 09:49

zalezy jaka to reklama, bo jak czasami widuje samochod wygladajacy jak ser to jednak troche obciach ;)
generalnie niedawno gdzies czytalem ogolnie ze samo opakowanie produktu ma duze znaczenie, wiec mozna sie bardziej na tym skupic a nie na reklamie samochodowej, jade w przyszlym tygodniu na targi opakowan packaging innovations dowiedziec sie wiecej na ten temat, beda seminaria temu poswiecone
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

11 kwie 2016, 14:09

Wiele osób tak robi, a przynajmniej jest to dosyć często spotykane, ale jak dla mnie jest to raczej kiepska forma reklamy i raczej nigdy bym się na coś podobnego nie zdobyła, choć to zależy od branży. Jeżeli jest to szkoła jazdy, to jeszcze przejdzie, albo coś podobnego, w innych przypadkach już niekoniecznie.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

10 maja 2016, 08:39

Ja na to mówię "Janusze marketingu" Chcesz nawiązać dobre relacje z klientem i być zauważonym ? To zacznij od czegoś takiego co się fachowo nazywa marketing bezpośredni. Mogę Ci polecić sprawdzoną agencję reklamową która jest z Katowic ale działa na terenie całej Polski http://www.directchannel.pl/ Jeśli nikt o niej nie słyszał to zachęcam do zapoznania się z ich ofertą. Warto podejść do sprawy bardzo poważnie i profesjonalnie bo od tego zależy przyszłość naszej firmy i dochody jakie będzie przynosić.
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

13 maja 2016, 15:03

Pewnie, że tak. Przecież to Twoje pieniądze. Masz do tego prawo.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

27 cze 2016, 11:59

Jeżeli dbasz o samochód, zabezpieczysz lakier w aucie jak w tekstodajni to naklejaj bez obaw reklamę. Dzięki niej zarabiasz przecież. Po zdjęciu nie będzie śladu, ewentualnie lekka polerka.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl