Czym przyjechać do Kołobrzegu?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

30 sie 2018, 07:31

Udało mi się wyrwać parę dni urlopu, jak myślicie czym najbardziej opłaca się jechać z Warszawy do Kołobrzegu? Samochód odpada, jeszcze nim na co dzień i chcę też od niego odpocząć
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

03 wrz 2018, 09:14

pociągiem będzie zdecydowanie najszybciej bo przejazd na trasie Warszawa kołobrzeg to nieco ponad 5,5h jeśli wybierzesz pendolino a warto bo trafiają się też dużo tańsze bilety w promocjach i podróżujesz wtedy niemal za grosze
Awatar użytkownika
elizam
Posty:4
Rejestracja:04 wrz 2018, 11:36

04 wrz 2018, 11:50

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją jest podróż pociągiem.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

10 lis 2018, 07:10

Ja w te wakacje jechałam do Kołobrzegu nie pociągiem, a autobusem. Po prostu tak lepiej mi pasowało połączenie i choć trochę się obawiałam takie podróży, to byłam naprawdę miło zaskoczona. Autobus komfortowy, dobrze zaplanowane postoje, miły kierowca. To już, na szczęście, nie to co kilkanaście lat temu. Teraz spokojnie można się na taką podróż decydować. Sprawdź sobie na stronie https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy połączenia i jak będą ci pasowały godziny, to możesz kupić bilet online - bardzo wygodne, bez wychodzenia z domu. A dla stałych klientów, są dodatkowe zniżki, więc opłaca sie korzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
rewelacja
Posty:1
Rejestracja:12 lis 2018, 21:20

12 lis 2018, 21:21

Ja wielokrotnie miałam okazję jeździć nad polskie morze ze stolicy i za każdym razem wybieraliśmy pociąg. To moim zdaniem najwygodniejsza i najtańsza opcja.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl