Dobre studio tatuażu w Warszawie.

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

23 sie 2018, 16:39

olamola ja też podjęłam podobną decyzję jeśli chodzi o zrobienie tattoo z okazji urodzin ale ja bede świetować w ten sposób swoje 40 urodzinki :) Nawet mój mąż się zdecydował i wybieramy się razem. Jeśli chodzi o dobre studio to jestem jeszcze w trakcie researchu :)
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

27 sie 2018, 16:57

Dziewczyny jak Wrszawa to tylko Jah Love Tattoo :) Robiłam u nich wszystkie swoje tatuaże ( mam ich 4 ) i uważam, ze to najlepsze studio tatuażu w mieście!
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

03 wrz 2018, 12:58

olamola wiesz co każdy z nich ma swój własny styl, dlatego warto przejrzeć sobie całą galerię na ich fanpage. Ja akurat chodziłam do Kingi i do Jacka :) Ich styl pracy i dzieła najbardziej do mnie przemówiły ale to na pewno sprawa indywidualna :)
watyrka
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:22 cze 2018, 15:24

24 wrz 2018, 17:56

Świetne studio tatuażu w warszawie jak dla mnie to iroink mają naprawdę rewelacyjnych profesjonalistów, początkowo bałam się,że nie zdecyduje się na żaden tatuaz ale właśnie ostatecznie zrobili dla mnie to czego chciałam. Drugi tatuaż mialam ze zniżka, wiec skorzystałam.
Awatar użytkownika
arius
Posty:4
Rejestracja:29 lis 2018, 12:18

29 lis 2018, 12:35

W Warszawie niestety nie kojarzę żadnego, ale z całego serca mogę polecić http://tattoo.wroclaw.pl/ z Wrocławia. Warto jest się przejechać tutaj i zrobić u nich, bo wychodzi to zawsze naprawdę fajnie, chłopaki i dziewczyny mają naprawdę talent. Poza tym z tego co wiem to tatuaże w Warszawie cenowo wychodzą o wiele wiele drożej neistety
oluss
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:21 maja 2018, 18:37

30 gru 2018, 14:28

Moja znajoma miała robiony tatuaż w stolicy i zapłaciła strasznie dużo, a efekt nie był taki jakiego się spodziewała. Tatuaż wyglądał bardzo źle, postanowiła go usunąć. Pracuję w klinice i usuwam tatuaże laserowo sprzętem z www.clearclinic.pl. Jakiś czas temu zrobiony miała tatuaż w malutkim studiu w mniejszym mieście, za mniejszą cenę a efekt jest o niebo lepszy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl