Domek na narzędzia

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
matej
Posty:4
Rejestracja:23 maja 2017, 14:49

02 cze 2017, 14:12

To prawda taki domek to bardzo fajne rozwiązanie jednak jego zakup to duży wydatek i chyba lepiej sobie samemu taki zbudować :D
Awatar użytkownika
Diqun
Posty:1
Rejestracja:02 cze 2017, 14:45

02 cze 2017, 14:57

Po co domek wystarczy mała szopa

_________________________________
Dietykieta - najlepsza dieta pudełkowa we Wrocławiu
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

23 lip 2017, 10:37

A co powiecie na taki produkt: http://www.cgt.com.pl/domki-ogrodowe.html ? Taki wariant metalowy jest bardzo solidny, nie wymaga stosowania żadnych środków czystości czy ochrony oraz wytrzyma każde warunki atmosferyczne. W ofercie tej firmy można taki domek zakupić w kolorze złotego dębu czy ciemnego orzechu, a więc prezentuje się on bardzo elegancko i wcale nie przypomina tradycyjnego blaszaka. Polecam.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

25 lip 2017, 14:04

Ja też uważam taki domek za super sprawę i nie jest on tylko na narzędzia. Z takiego domku zrobiłem dzieciakom domek na drzewie. Miałem na podwórku niewysoką jabłonkę, która od lat nie dawała zdrowego owocu. Tak więc ją ściąłem i przymocowałem na niej podest. Na ten podest zamontowałem ten domek na narzędzia. Kupiłem z https://www.dulux.pl/pl farbę i ten domek pomalowałem. W środku zamontowałem jedną ławę i niewielki regał. Do domku prowadzi drabina a zejść z niego można poprzez zjechanie na zjeżdżalni. Roboty przy tym prawie nie było a dzieciaki się cieszą jak mało z czego. Ja się tam cieszę z takiego domku. A pomysł na takie wykorzystanie domku na narzędzie podsunęła mi siostra. Jak tylko patrzyła na mój domek na narzędzia to się śmiała, że gdyby znajdował się on na drzewie to byłby to idealny domek do zabawy dla dzieciaków. Więc jak widzicie taki domek jest nie tylko dla dorosłych :D Polecam takie coś zrobić swojemu dziecku. Jestem pewny, że to będzie dla nich miła niespodzianka.
Awatar użytkownika
waldekK
Posty:1
Rejestracja:25 lip 2017, 19:23

25 lip 2017, 19:24

Pewnie, że to super sprawa :) Mam u siebie na ogródku taki domek i teraz nie wiem jak bym sobie bez niego poradził... Oprócz narzędzi mam tam też rowery, stare szafki itp.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl