Doradztwo biznesowe - czy warto?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

21 lut 2018, 13:42

Witam wszystkich,

mam w celach założenie wlasnej spółki oraz zastanawiam się nad skorystaniem z usługi jaką jest doradztwo biznesowe . Czy ktokolwiek jest w stanie wytłumaczyć mi na czym polega taka usługa i ile ona kosztuje? Czy warto inwestować w tegoż typu działania?

Pozdrawiam
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

10 sie 2018, 09:11

Wydaje mi się że lepiej zainwestować te pieniądze w reklamę. Na przykład gadżety reklamowe, każda firma powinna je mieć, my na przykład mamy pokrowce od http://www.izisport.pl/ - a na nich nadrukowane logo firmowe
Osknow
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:01 lis 2018, 12:57

08 lis 2018, 22:48

W mojej firmie od dłuższego czasu krążyły pogłoski, że szef zatrudnił jaką zewnętrzną firmę, która ma znaleźć oszczędności w firmie i pewnie wszystkich pozwalniają, więc panika była na cały biurowiec. Okazało się, że firma miała wprowadzić oszczędności, ale czasowe, i tym samym ułatwić nam pracę. Odwalili kawał dobrej roboty i teraz pracuje się dużo sprawniej. Wprowadzili system komunikacyjny, który teraz skraca czas wszystkich operacji, bo już nie działamy na telefonach jak to było kiedys tylko działamy przez internet i jest super. Tu znajdziecie link do strony, która wprowadziła owy system https://blueoak.pl/doswiadczenie#filter=.pozyskanie-kapita%C5%82u, a w zasadzie o ich pracy i czym dokładnie się zajmują. Mimo, że wszyscy byliśmy(pracownicy) mocno przejęci ich wizytą przebiegła ona bardzo sprawnie pomimo tego, że narobiła nam strachu
Awatar użytkownika
jogin
Posty:5
Rejestracja:09 lis 2018, 14:24

09 lis 2018, 14:43

Warto skorzystac z porad profesjonalistow.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

13 lis 2018, 13:56

Jeżeli planujemy rozwinąć biznes, a nie wiemy do końca jak to zrobić, może być to jak najbardziej przydatna opcja.
Megan1985Megan
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:03 sty 2019, 10:29

25 mar 2019, 12:36

Dla tego w takich sytuacjach warto skontaktować się z biurem, które zajmuje się doradztwem biznesowym na najwyższym poziomie. Ja polecam skontaktować się z biurem Ed-Pro Expert Szczecinie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl