Dzieła sztuki.

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

03 lis 2017, 11:23

Cześć forumowicze.
Chciałam się was zapytać czy ktoś z was uczestniczył w jakiejkolwiek aukcji dzieł sztuki. Zawsze chciałam mieć w swoim domu jakiś wartościowy obraz. Aktualnie moja sytuacja finansowa bardzo się poprawiła i mogę sobie pozwolić na zakup jakiegoś ciekawego dzieła. W internecie znalazłam stronę https://desa.pl Podobno DESA Unicum oferuje najwyższej klasy dzieła sztuki reprezentujące rozmaite gatunki, style i okresy a każdej aukcji towarzyszy katalog dostępny w formie drukowanej lub elektronicznej. Zawiera on zdjęcia i opisy oferowanych obiektów, ich ceny wywoławcze oraz estymacje, tj. szacunkowe wartości rynkowe. Obiekty można oglądać również osobiście na ogólnie i bezpłatnie dostępnych wystawach przedaukcyjnych, organizowanych zazwyczaj dwa tygodnie przed aukcją. I teraz moje pytanie. Czy takie aukcje i domy aukcyjne to jedyny sposób aby nabyć w pełni legalne dzieła? Oczywiście chodzi mi tylko o te w 100% legalne transakcje. Liczę na waszą pomoc i sensowną odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl