Firmowa impreza lepiej bez alkoholu?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
AnnaMac
Posty:4
Rejestracja:29 kwie 2018, 23:19

29 kwie 2018, 23:23

To wszystko zależy od Twoich pracowników.
Awatar użytkownika
minutnik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 kwie 2018, 10:18

30 kwie 2018, 11:53

W PL mało kto zna umiar w piciu alkoholu i niejednokrotnie byłem świadkiem, jak koledzy z firmy upijali się do nieprzytomności tuż przy szefach i trzeba było ich zanosić do samochodu albo taksówki. Według mnie, jeśli szef albo koordynator działu jest na tym samym spotkaniu, nie powinno się wypijać ani jednego kieliszka i inaczej zagospodarować ten czas. Po pijaku można nabrać fałszywej brawury (i często się to zdarza) i powiedzieć coś, co trafi potem do wiadomości szefa, a to będzie oznaczać kłopoty. Jak nie ma żadnego przełożonego na imprezie i wszyscy piją, to ok, można sobie trochę pofolgować. Generalnie ja jestem przeciwny takim zabawom firmowym, gdzie wszyscy piją w umór.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

06 lip 2018, 18:46

to wszystko zależy od tego jaka to firma i jacy pracownicy :) jeżeli z alkoholem to najlepiej załatwić przewozy pracownicze aby zaden z pracowników nie jechał po kielichu. Takie przewozy pracownicze wychodzą również taniej niż taksówka.
Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

05 wrz 2018, 14:38

Ja osobiście uważam, że warto przynajmniej pomyśleć nad jakimś toastem jeżeli jest to dość ważna impreza firmowa. Możesz sprawdzić ofertę znajdziesz wyłącznie szampany od najlepszych producentów z Szampanii, gdzie produkowany jest ten trunek w oryginalnym "kształcie". Wiadomo, że są tutaj ceny wyższe ale za jakość oraz smak moim zdaniem warto zapłacić trochę więcej. Do tego na pewno również Twoi pracownicy docenią tego typu gest :)
Jeśli chodzi o DJa z Poznania to polecam http://dj-poznan.com/
Awatar użytkownika
KrzyKris
Posty:4
Rejestracja:05 wrz 2018, 18:58

05 wrz 2018, 19:00

Ja tam nie widzę przeciwwskazań do alkoholu :)
Margaret45
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:03 sty 2019, 13:55

05 sty 2019, 15:45

Z imprezy firmowej lepiej wracać taksówką :) Moja firma jak są takie spotkania firmowe, eventy czy na przykład wigilie firmowe zawsze wykupujemy vouchery dla uczestników i tylko telefon i już jedziemy do domku. Najczęściej korzystamy z usług korporacji Tele Taxi z Katowic.
Awatar użytkownika
Kamil_Kamil
Posty:4
Rejestracja:06 sty 2019, 12:48

06 sty 2019, 12:50

Wydaje mi się, że lepiej bez alkoholu :)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

18 sty 2019, 23:27

Też tak uważam, a poza tym... Jesli się ma pyszne jedzonko to nie trzeba wcale alkoholu. DLatego ja zawsze się zgłaszam do organizacji i forsuję, żeby po raz kolejny wziąć catering z Caterin Arts, bo oni są nie do pobicia!
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2019, 18:41

Nasze wesele odbyło się w plenerze, zorganizowaliśmy je sobie w ogrodzie. Za calą organizację odpowiedzialna była firma Catering Arts i naprawdę wszystko super zostało zorganizowane!
sonet
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:31 lip 2017, 13:58

28 lut 2019, 18:23

Na imprezach firmowych szefostwo nie żałuje alkoholu bo mogą poznać drugą naturę swoich pracowników. Byliśmy na takiej imprezie w hotelarni w Puszczykowie k/Poznania. Oczywiście po imprezie noc w pokojach hotelowych a następnego dnia możliwość skorzystania ze SPA. Wracając do alkoholu, Jest on dla ludzi, a jeśli ktoś nie ma umiaru to niech nie pije albo zostanie w domu. :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl