Gdzie wypożyczyć samochód w Warszawie ?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

12 gru 2016, 14:35

Witam. Mieszkam obecnie we Francji ale przyjeżdżam nie długo na swój zaległy urlop do Polski i to na całe dwa tygodnie. Mam rodzinę pod Warszawą tak więc tam spędzę większość czasu ale też zamierzam troszeczkę podróżować po naszym kraju. Do tego oczywiście potrzebny mi jest samochód. Myślę bardzo poważnie nad wypożyczeniem samochodu na ten czas dwóch tygodni. Tylko tutaj jest taki problem że nie wiem na jaką wypożyczalnię mam się zdecydować. Jak dla mnie bardzo dobrze wygląda oferta na stronie http://www.best-rent.pl/wynajem-dlugote ... -samochodu No ale chciałbym poznać Wasze zdanie przed podjęciem ostatecznej decyzji. Na ich stronie przeczytałem na prawdę wiele interesujących informacji. Także fajną sprawą jest ilość aut jakie mają w swojej ofercie. Tak więc na pewno każdy z Was znajdzie tam dla siebie odpowiedni samochód. Jak dla mnie na prawdę super wypożyczalnia i jest to numer jeden jeśli chodzi o tego typu usług. Zresztą zajrzyjcie na stronę a przekonacie się sami. Dajcie znać w komentarzu jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Jestem tego na prawdę bardzo ciekaw.
sabina
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:17 paź 2016, 11:30

20 gru 2016, 14:18

Hmm tej firmy, o której piszesz, nie znam, więc ciężko mi coś o niej napisać. Ale wiem, że tu oferują też wynajem samochodów osobowych. Mają w ofercie wynajem krótkoterminowy, właśnie na kilka, kilkanaście dni, a skoro będziesz 2 tygodnie, to akurat powinna być dobra opcja.
gatsby77
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 cze 2017, 06:34

30 cze 2017, 10:53

Takie wynajęcie samochodu to super sprawa. U nas w firmie często z tego korzystamy wysyłając ludzi na podróże biznesowe. Ostatnio byliśmy w Poznaniu i skorzystaliśmy z oferty jaką nam przedstawiła wypożyczalnia samochodów poznańl FatCar. Szybko i profesjonalna obsługa a to sie bardzo ceni no i oczywiscie dobra cena ;)
Awatar użytkownika
Bezny928
Posty:1
Rejestracja:30 cze 2017, 11:04

30 cze 2017, 17:49

Najlepiej posłużyć się wyszukiwarką cen bo wtedy mamy jako taki wgląd w sytuację na rynku.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl