geocaching

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

piataklepka
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:09 lis 2018, 17:29

26 lis 2018, 12:18

szef umyslil sobie, ze po konferencji i szkoleniach pracowniczych zafunduje nam rozrywke na swiezym powietrzu :D i wpadl na pomysł ze geocaching to jest wlasnie to! ;) a ja tak naprawde nie wiem na czym polega i jak sie do tego przyotowac, cos tam znalazlem w necie ale dalej nie jestem przekonany
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

01 gru 2018, 14:55

Nie no co ty :D Jak nie przekonany ! Geocaching to super sprawa :D W skrócie. Ściągasz aplikacje, zakladasz konto, wlaczasz gps, ja to robie w telefonie bo zawsze mam go pod ręką. Na mapie pokazuja ci sie skrytki i namiar jak sie do niej dostac :D No i idziesz i szukasz :D W środku są różne rzeczy z ktorych mozesz cos zabrac albo cos od siebie zostawic dla innych osob. Jest tez notes gdzie sie wpisujesz z data i zaznaczasz w aplikacji ze byles i odkryles po czym idziesz dalej :D A zreszta poczytaj sobie tutaj https://www.e-horyzont.pl/blog/na-czym-polega-geocaching/ i nie boj sie. Naprawde bedziecie sie swietnie bawic
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl