Jak najtaniej zwiedzać Europę?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

karlo
Użytkownik
Posty:153
Rejestracja:15 lis 2016, 10:24

20 cze 2018, 19:48

Podpowiecie jak najlepiej zwiedzać Europę nie wydając przy tym miliona monet? :)
Awatar użytkownika
Emine40
Posty:1
Rejestracja:21 cze 2018, 11:24

21 cze 2018, 12:10

Ja uwielbiam podróżować pociągiem i często trafiam na tanie bilety, które pozwalają mi na takie podróże.
jacub2
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:21 cze 2018, 14:58

21 cze 2018, 15:13

autostop, tanie loty, airbnb i na prawdę można tanim kosztem zobaczyć kawałek świata.
wersal
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:16 lis 2017, 10:23

21 cze 2018, 15:52

jacub2 pisze:autostop, tanie loty, airbnb i na prawdę można tanim kosztem zobaczyć kawałek świata.
Jak wyżej. Jest na to wiele sposobów jak widać :)
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

23 cze 2018, 09:43

Też podobnie jak Emine40 bardzo lubię podróżować pociągiem, a można zwiedzić całą Europę podróżując w ten sposób za niewielkie pieniądze, zobacz też jak wygląda Oferta Interrail bo to jest ciekawa propozycja dla podróżników ceniących sobie wolność wyboru i lubiących spontan
rex90
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:10 lip 2018, 16:10

10 lip 2018, 16:50

Paradoksalnie najtańsze może być latanie samolotem, bo pociągi są strasznie drogie, busy również, a paliwo to już w ogóle abstrakcja..
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

16 sie 2018, 08:16

rex90 pisze:Paradoksalnie najtańsze może być latanie samolotem, bo pociągi są strasznie drogie, busy również, a paliwo to już w ogóle abstrakcja..
O ile całkowicie się zgadzam, że paliwo może być sporym wydatkiem, gdy jeździmy na takie wycieczki samochodem, tak jednak samolotem to nie jest żadna frajda… Przynajmniej dla kogoś takiego, jak ja – jestem jednym z tych ludzi, dla których ważna jest sama podróż, a nie jej cel ; ). Może dla kogoś, kto chce po prostu pozwiedzać jakieś miasto rzeczywiście wystarczy samolot, ale ja lubię też widzieć trasę, czuć tę odległość, którą przebywam, zwiedzać nie tylko jakiś punkt turystyczny, ale też wszystko, co leży między mną a tym punktem… No i ten problem drogiego paliwa da się w pewnym stopniu obejść, jeżeli tylko dobrze do tego podejdziemy. Ekonomiczne „techniki” jazdy (hamowanie silnikiem itd.) to podstawa, ale można też skorzystać z takich patentów, jak np. dodatek do diesla – np. ten http://tec2000.pl/produkt/dodatek-uszla ... do-diesla/ jest bardzo dobry. Zmniejszenie zużycie paliwa jest zauważalne, ale poza tym redukuje też ilość spalin i zwiększa żywotność pompy, żeby wymienić tylko kilka z jego zalet.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl