Jak radzicie sobie z objawami PMS ?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

30 lis 2017, 12:07

Ale dzisiaj jestem wkurzona… Zieję ogniem niczym smok- sama koleżanka mi tak powiedziała. No niestety dopadło mnie znowu to dziadostwo PMS.. Próbowałam już wszystkich metod, o których słyszałam i nic. Mam wrażenie, że jest coraz gorzej . Teraz siedzę w Internecie i szukam jakieś innej dobrej metody. Wpadłam na stronę http://www.castagnus.pl/ i dowiedziałam się są pewne tabletki, które stanowią ukojenie dla kobiet mających zespół napięcia przedmiesiączkowego.
Awatar użytkownika
gaspar39
Posty:1
Rejestracja:21 lis 2017, 13:17

30 lis 2017, 14:29

Psycholog może mogłby pomóc... ?
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

21 gru 2017, 00:01

ja bym osobiscie nie ryzykowala brania jakis lekow na wlasna reke, zawsze wole skonsultowac sie z lekarzem dla walsnego zycia i zdrowia.. ale z doswiadczenia powiem ci ze na moj pms doskonale sprawdzily sie hormony, najpierw w tabletkach ktore bralam a potem we wkladce levosert ktora mam zalozona..
gegon
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:12 maja 2017, 15:12

07 lut 2018, 10:51

mi pms odpuścił,kiedy zaczełam brać pigułki anty vines, zabezpieczamy się z chłopakiem i nigdy bym nie pomyslała,ze hormony tak świetnie na mnie zadziałają :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl