Jakie konto bankowe wybrać ?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

03 lip 2018, 16:51

Witam! Szukam dobrego konta , które ma jak najmniej opłat dla studenta . Co mi radzicie ? Sprawdzałem porównanie kont dla studentów i bardzo ciekawie wygląda oferta PKO banku konto za 0 zł co o nim sądzicie ?
Awatar użytkownika
deczka
Posty:4
Rejestracja:03 lip 2018, 17:21

03 lip 2018, 17:23

Bezpłatne najlepiej :P Ja mam konto całkowicie za zero i bardzo mi to odpowiada
ekspert
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:15 wrz 2017, 19:50

04 lip 2018, 08:29

@joki, większość naszych Klientów w wieku 18-26 lat korzysta z PKO Konta dla Młodych. Wszystko jest za darmo: prowadzenie konta, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów, karta - wystarczy 5 transakcji na dowolną kwotę. Do obsługi dostępna jest wygodna aplikacja mobilna IKO oraz intuicyjny serwis iPKO. Szczegóły na temat konta znajdują się na naszej stronie: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla- ... portal=724. Zapraszamy :)
bankier0
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:02 kwie 2018, 18:24

25 lip 2018, 12:36

By wybrać najlepsze konto dla siebie, warto zastanowić się, w jaki sposób będziemy z niego korzystać. To, że Twój znajomy ma je za 0 zł nie oznacza, że Ty będziesz mieć tak samo. Być może było ono objęte wówczas jakąś promocją i na przykład nie wymagano określonych wpływów co miesiąc. Zerknij sobie https://ekantor.pl/masz-konto-w-banku-s ... ym-zyskac/ i wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

26 lip 2018, 12:19

Na rynku znajdziesz mnóstwo różnego rodzaju ofert kont bankowych. Z tego co widzę, to masz już kilka propozycji, ale dla porównania zobacz jeszcze ofertę banku https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/kont ... rdowe.html
Idealne konto musi być za darmo, bez opłat za kartę debetową i wypłaty z bankomatów, przynajmniej w jakiejś dużej sieci bankomatów. W dzisiejszych czasach bardzo trudno obejść się bez internetu. Nie potrzeba więc bankowych oddziałów, gdyż obsłużymy się sami przez telefon lub korzystając z sieci. Ważną dla większości ludzi sprawą są także dodatkowe usługi łączące się z systemem bankowości internetowej i mobilnej. W tym zakresie mamy do wyboru bardzo wiele rozwiązań w postaci specjalnych aplikacji umożliwiających płatności przy użyciu telefonu lub tabletu, karty płatnicze gwarantujące określone zniżki i rabaty lub opcję cashback, innowacyjne przelewy przez Facebooka i narzędzia do zarządzania finansami osobistymi. Według mnie tak szerokie możliwości korzystania z konta osobistego powinien oferować każdy bank.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl