Kino domowe a dobry projektor - jak wybrać?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

22 lis 2015, 10:56

Kino domowe a dobry projektor - jak wybrać?
Ktoś ma z was i może doradzić?
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

23 lis 2015, 08:11

W sumie nigdy nie wybierałam takiego sprzętu - wystarcza mi kino domowe bez dodatków, ale widzę że na stronie moreli - tu http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb ... wego/1710/ dokładnie piszą właśnie o wyborze projektora do takich celów.
A zerknij sobie i poczytaj - to sklep od rtv, więc w sumie chyba będą wiedzieć najlepiej, skoro sprzedają.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

21 maja 2018, 09:23

Jeśli zdecydujecie się już na zakup projektora, to warto pomyśleć również o ekranie projekcyjnym, który możecie zamówić na przykład na https://tablice-magnetyczne.com/. Obraz na takim ekranie jest bardziej czysty i wyraźniejszy, niż na przykład obraz rzucany na ścianę. Wielu ludzi wychodzi z założenia, że sam projektor wystarczy, jeśli jednak zależy Wa na wysokiej jakości obrazu, to taki ekran na pewno się przyda :)
krasni
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:10 lip 2018, 19:26

10 lip 2018, 21:05

oj marzy mi się taki projektor, zrobiłabym sobie w domu małe prywatne kino:) a przy okazji super opcja na szkolenia pracownikow;)
mateo
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:11 lip 2018, 12:12

11 lip 2018, 13:15

W niektórych firmach projektor to podstawa różnego rodzaju szkoleń. No i trzeba też sobie sprawić odpowiednią powierzchnię do wyświetlania materiałów z niego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl