Klocki konstrukcyjne - prezent dla dziecka

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

hekt00r
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:13 lip 2016, 12:42

02 mar 2018, 10:41

Witajcie, niedługo zbliżają się urodziny dziecka mojej przyjaciółki. Myślę nad prezentem, bo sama nie mam dzieci i nie wiem za bardzo co teraz jest na czasie. Myślałam nad tym, żeby kupić mu takie klocki konstrukcyjne: http://www.clicstoys.pl/dlaczego-clics/ ... trukcyjne/ Rozwijają one umiejętności dziecka i myślę, że jako tanie zabawki sprawdzą się świetnie na prezent. Co o tym myślicie?
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

31 sie 2018, 11:19

Brzmi ciekawie. Teraz dookoła można znaleźć masę fajnych zabawek prawda? Ja ostatnio trafiłam na sklep minimen.pl i też byłam pod ogromny wrażeniem jakie teraz są zabawki. Nawet kusi mnie oferta w kategorii baseny . Może stworzyłabym swojemu dziecku taki basen z piłeczkami...
Awatar użytkownika
ginnka
Posty:3
Rejestracja:31 sie 2018, 11:38

31 sie 2018, 11:45

Słyszałam, że takie klocki dobrze wpływają na rozwój dziecka.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

31 sie 2018, 17:48

Klocki są fajną sprawą, ale warto też kupować takie prezenty, które pobudzają ruch jak np deskorolka. Dzieciaki w każdym wieku w zasadzie chętnie bawią się na dworze, tym bardziej jak mają czym ;) Deskorolki elektryczne też są teraz mega na topie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl