Kosmetyki z Indii

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Baroktek
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:06 paź 2017, 09:51

10 lis 2017, 17:19

Żonie czasem kupuje na www.kosmetykomania.pl , ma tam swoje ulubione marki azjatyckie, w które regularnie się zaopatruje. Wiem, ze zawsze jest zadowolona z zakupów, więc może tam warto by spróbować?? Ponad to przystępne ceny też koja dusze i portfel. :)
piczerka
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 gru 2017, 22:17

13 sty 2018, 21:00

My tak daleko szukamy, a mamy super polskie kosmetyki jak na przykład cienie od Alilla - http://alilla.com/ nie trzeba tak daleko szukać tylko warto docenić tutaj nasze specyfiki
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

13 cze 2018, 19:48

a ja jestem mega zadowolona z działania kosmetyków włoskiej marki Eldan Cosmetics. Po raz pierwszy dowiedziałam się o ich istnieniu podczas wizyty u kosmetyczki, która na nich na co dzień pracuje :) To co cenię w nich najbardziej to ich naturalny skład. Znalazłam wśród ich produktów krem, który super radzi sobie z moją bardzo suchą skórą. Jak macie takie problemy to wypróbujcie Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream. W składzie np ekstrakt z owoców ogórka czy olejek ze słodkich migdałów.
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

03 lip 2018, 19:39

Nie mam takich kosmetyków, nawet bym się chyba bała ich używać. Wolę już moje sprawdzwone, których znam skład i wiem że mi pomagaja. Takim numerem jeden dla mnie to jest zdecydowanie Cetaphil da ultra https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/
Awatar użytkownika
Ilonit34
Posty:2
Rejestracja:04 lip 2018, 10:47

04 lip 2018, 11:40

Czy myślicie, że są one bezpieczne dla naszej skóry?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl