Która apteka online?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

02 mar 2018, 13:06

Hej!

Szukam wypróbowanej taniej apteki internetowej|apteki internetowej|taniej apteki online|najtańszej apteki internetowej takiej jak ta. Znacie dowolne alternatywy albo pozostałe tegoż rodzaju apteki internetowe? Z pasją wysłucham waszego zdania na temat nabywania medykamentów w internecie
Awatar użytkownika
davkoz
Posty:4
Rejestracja:02 mar 2018, 17:42

02 mar 2018, 18:49

Ja również będę wdzięczny za polecenie jakiejś dobrej i taniej apteki :)
Awatar użytkownika
chrissi
Posty:4
Rejestracja:03 mar 2018, 13:39

03 mar 2018, 13:42

Ja niestety nie pomogę wolę chodzić do apteki,którą mam pod swoim blokiem.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

19 mar 2018, 11:58

Z doświadczenia polecam https://www.apteka-leki.pl/. Regularnie robię u nich zakupy bo bardzo nie lubię chodzić do aptek stacjonarnych. Jestem bardzo zadowolona z dużego wyboru i korzystnych cen. Dzięki nim można naprawdę sporo zaoszczędzić na lekarstwach.
konsul
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:19 mar 2018, 10:37

19 mar 2018, 14:19

Przez internet warto kupować nie tylko leki. Dużo ciekawych okazji można znaleźć także na sprzęt medyczny taki jak na przykład mikropskopy operacyjne. Biorąc pod uwagę jaka to jest branża, jestem zdania, że lepiej jest wybierać oferty tylko te pewne.
czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

24 kwie 2018, 18:00

Ja nie mam zaufania do kupowania leków online. Wolę sobie sprawdzić dyżury aptek Warszawa i podjechać do apteki na mieście. Teraz dużo aptek ma długo dyżury, więc nie ma z tym problemu.
Awatar użytkownika
twister
Posty:7
Rejestracja:30 paź 2018, 14:48

31 paź 2018, 11:40

Mnie się spodobało robienie zakupów w Melissie. Zaczęło się od zakupu dermokosmetyku, którego nie mogłam dostać nigdzie indziej, a potem z ciekawości sprawdzałam tam ceny innych kosmetyków oraz leków, także tych na receptę i gdy wychodzi taniej, robię zamówienie tam. Teraz kupuję tam nawet plastry: https://www.apteka-melissa.pl/kategoria/plastry,808.html i inne akcesoria do apteczki domowej, bo mają bardzo szeroki wybór - a nigdy nie wiadomo, co się może przydać.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl