Logopeda

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

29 sie 2018, 18:39

Ja też przez kilka miesięcy chodziłam z dzieckiem do psychologa. Dzięki temu udało się pozbyć wady wymowy ale grunt to regularne ćwiczenia i spotkania pod okiem doświadczonego specjalisty. Jeśli chodzi o Warszawę to tu mogę z czystym sumieniem polecić ośrodek LOGOS DTR znajdujący się na Targówku. Szybkie terminy, atrakcyjne ceny i pewnośc, ze dziecko trafi pod najlepszą opiekę.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

24 wrz 2018, 22:19

No wiadomo, że nic nie ma w tym złego. Najważniejsze jest dobro właśnie dziecka, żeby pomóc mu się prawidłowo rozwijać. Także jak najbardziej trzeba z nich chodzić do specjalisty, jeżeli jest taka potrzeba. Warto też zakupić sobie różne ćwiczenia, przykładowo na ten styl https://www.eduksiegarnia.pl/logopedia i samemu też trenować z dzieckiem w domu.
giron008
Użytkownik
Posty:307
Rejestracja:27 mar 2019, 11:01

07 sie 2019, 16:50

Jako logopeda radzę, aby zwrócić uwagę na to, jakich narzędzi używają specjaliści, którym powierzacie dzieciaki. Najlepiej, żeby były to te dostarczone przez www. komlogo.pl . Sam z nich korzystam i umozliwiają nam bardzo udaną edukację.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl