Obniżenie kosztów wysyłki

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

20 kwie 2018, 19:40

Cześć, koszty wysyłki poszły w górę ostatnio. Jakoś mnie to szczególnie nie dziwi ale jednocześnie szukam możliwości obniżenia ich. Coś ktoś może wie na ten temat? Dopuszczam zmianę kuriera, a właściwie...wszystkie chwyty dozwolone. Oszczędności priorytetem.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

30 kwie 2018, 08:29

aż tak daleko bym się nie posuwał na twoim miejscu żeby to był całkowity priorytet. zwróć uwage na jakość usług. wiadomo że na dhl pod względem szybkości możesz liczyć bardziej niż POczte np. a klienci nie lubią długo czekać na kuriera.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

30 kwie 2018, 23:27

Ooo właśnie. Dlatego ja korzystam z http://www.sendego.pl i jestem bardzo zadowolony bo po pierwsze jakość - DHL albo Inpost do wyboru, także paczkomaty a po drugie jest to forma brokera kurierskiego, dlatego cena jest bardzo atrakcyjna. Subiektywne doznania bardzo dobre, bo na zamówienie nie trzeba długo czekać, wystarczy dopilnować godziny a nie ma opóźnień, bo nie księguje płatności za każdą paczkę z osobna, tylko po prostu wcześniej wpłaca się na swoje subkonto u nich pulę, którą ma się później do rozdysponowania.
Awatar użytkownika
monisia1
Posty:4
Rejestracja:01 maja 2018, 12:23

01 maja 2018, 12:25

Ciężka sprawa, ale też chętnie się dowie jak obniżyć te koszty.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl