Odszkodowanie za błąd medyczny

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Mirek88
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:29 kwie 2014, 14:46

08 lip 2015, 08:28

Posiadacie jakieś doświadczenia w kwestii pozyskiwania odszkodowania za błąd lekarza? Chciałbym wystąpić z takim roszczeniem, jednak nie wiem do jakiej firmy zwrócić się w tej sprawie. Z tego co się orientowałem, m.in doświadczenie w kwestii pozyskiwania odszkodowania za błąd medyczny posiada http://www.mk-finanse.pl/oferta/odszkod ... -medyczne/ Mk-Finanse. Zależy mi na tym, żeby zwrócić się do kogoś kto zna się na rzeczy i doradzi mi jak najlepiej. Macie jeszcze jakieś propozycje?
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

09 lip 2015, 14:21

Ciężko jest walczyć o odszkodowanie z lekarzami.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

13 lip 2015, 22:59

To rzeczywiście bardzo trudne i czasami nie warto się w to angażować.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

16 lip 2015, 12:03

I rzeczywiście są aż tacy skuteczni?
lechh851
Użytkownik
Posty:97
Rejestracja:14 lis 2016, 12:48

11 mar 2017, 11:11

Mirek88 pisze:Posiadacie jakieś doświadczenia w kwestii pozyskiwania odszkodowania za błąd lekarza?
Aby uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny w większości przypadków należy udać się do sądu, najpierw warto jednak postarać się uzyskać odszkodowanie w postępowaniu ugodowym. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku warto udać się po pomoc do prawnika, którzy zajmie się wszystkimi formalnościami, albo do firmy odzyskującej takie odszkodowania jak http://pomocni.org.pl - działają w kilku województwach, w tym w opolskim. takie firmy są dość skuteczne w odzyskiwaniu odszkodowań, warto rozważyć taką opcję.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

20 kwie 2017, 14:50

Samemu sobie nie poradzisz, na taką batalię jak spór sądowy z lekarzami dobrze jest skorzystać z pomocy dobrego prawnika. Gdybyś poszukiwał kogoś z polecenia to adwokat warszawa poradzi sobie najlepiej z Twoim problemem
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl