Opinie o Integrum Management

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

22 cze 2017, 10:25

Szukamy informacji na temat tego zarządcy. Czy wiecie coś o nim?
Chodzi o kwestię administrowania osiedlem, realizacji planów inwestycyjnych czy kontaktu...
Czy ktoś mieszka na osiedlu prowadzonym przez nich?
weris
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:28 mar 2017, 18:14

26 cze 2017, 21:00

Od dwóch lat mieszkam na osiedlu, które oni administują. Odczucia pozytywne. Na pewno plus za dostępność pracowników. Pojawia się problem, to zostaje szybko rozwiązany. Pojawia się wniosek, to szybko dostajesz na niego odpowiedź. A doświadczenia mamy bardzo różne, różnie trafialiśmy, wcale nie zawsze pozytywnie. U nic ci administratorzy często się zmieniali - w ich przypadku raczej się na to nie zanosi.
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

04 lip 2017, 12:31

Wkrótce wyjdzie... Nigdy nie sądziłem, że administrator osiedla będzie mieć dla mnie znaczenie.
A okazuje się, że może napsuć krwi. Na pewno za jakiś czas napiszę wam, jak sprawuje się Integrum Management, no ale przecież z racjonalnymi ocenami to trochę trzeba poczekać. Żeby mieć co oceniać.
weris
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:28 mar 2017, 18:14

05 lip 2017, 19:09

Bo problemów z administrację się nie rozumie do momentu, kiedy się ich nie ma, poważnie ;-)
W przypadku Integrum Management nie spodziewajcie się problemów. Wiadomo, że pracować będzie inna ekipa, ale nadzór nad wszystkim sprawuje dokładnie ta sama marka.
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

07 lip 2017, 13:32

Wiem, wiem. Do kiedy było w porządku, to było w porządku.
Nie było się czym stresować - mowa o poprzedniku.
A kiedy już zaczęło się dziać, to wtedy już na całego ;/
Ehh...
sonet
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:31 lip 2017, 13:58

20 wrz 2017, 13:30

Moim osiedlem zarządza warszawska firma http://www.per-modum.pl/ Robią to w sposób profesjonalny a najważniejsze że traktują mieszkańców poważnie a nie jak zło konieczne.
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

03 paź 2017, 12:22

Super, ale średnio nas to interesuje.
Współpraca z Integrum przynajmniej na początku wygląda nieźle.
Trudno przewidzieć, jak to będzie wyglądać dalej, ale patrząc na to, co piszą ludzie - powinno być ok.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl