Sprawdzona firma transportowa z okolic Warszawy

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

01 mar 2018, 14:44

Cześć,

poszukuję sprawdzonej oraz poważnej firmy spedycyjnej z Stolicy bądź z okolic. Mówiąc dokładniej, interesuje mnie transport i spedycja w tej spółce. Czy ktoś o niej słyszał i potrafi coś doradzić? Jak zarabia się w takiej branży?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Karol441
Posty:1
Rejestracja:16 mar 2018, 17:46

16 mar 2018, 17:46

Ja bym nie szukał takich firm na forum internetowym
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

20 mar 2018, 11:28

Dobrą firmą transportową z warszawy jest na pewno Wiki. Przeprowadzałem się już z nimi na terenie miasta i wszystko poszło gładko i sprawnie.
Awatar użytkownika
juszu
Posty:4
Rejestracja:20 mar 2018, 12:00

20 mar 2018, 12:14

znam jedną dobrą, na priv mogę ci coś polecic :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

06 kwie 2018, 12:34

Dużo przydatnych informacji znajdziesz na stronie internetowej https://skrzynietransportowe.eu/ Transport to jedna z najważniejszych gałęzi polskie gospodarki – zgodnie z danymi GUS oraz Biura ds. Transportu Międzynarodowego firmy transportowe generują około 10% PKB i zatrudniają 7,5% wszystkich zatrudnionych w kraju. Gdyby nie firmy transportowe nie tylko nie byłoby mowy o produkcji, ale również sprzedaży. Na polskim rynku funkcjonuje obecnie około 240 tysięcy firm transportowych, z czego 90 tysięcy to przewoźnicy towarowi. Z tak bogatego rynku trudno wybrać jedną ofertę, by mieć jednocześnie pewność, że usługa zostanie wykonana rzetelnie i na czas.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl