Suplementy i odżywki - jakie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

01 lis 2017, 23:44

Używacie jakichś suplementów podczas ćwiczeń np na siłownii czy nawet w domu? Właśnie zastanawiam się nad kupnem takiego preparatu z Amix, ale nie jestem pewna który wybrać. Może ktoś by mi pomógł? Chciałabym zredukować tkankę tłuszczową i zacząć rzeźbić wkońcu, ale wiem ,że musze mieć do tego odpowiednią odżywkę /suplementy a z tego co wiem to ta firma jest całkiem niezła.
Awatar użytkownika
Elikop
Posty:1
Rejestracja:02 lis 2017, 12:39

02 lis 2017, 12:51

Czy takie suplementy są zdrowe? Słyszałem że niszczą wątrobę.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

11 gru 2017, 15:51

Ja muszę kupić chlorellę, bo czytałem że wykazuje genialne właściwości. Niby mała alga a świetnie oczyszcza całe ciało, dotlenienia i detoksyfikuje krew. Polecano mi tylko zakupić chlorellę bio, bo jest ona kontrolowana pod względem ilości pożytecznych substancji aktywnych i sprawdzana pod kątem zanieczyszczeń, dzięki czemu mamy gwarancję czystości i jakości. Tutaj taką zakupicie - http://biowitalni.pl/89-chlorella .
Awatar użytkownika
Ertiko24
Posty:1
Rejestracja:12 gru 2017, 12:08

12 gru 2017, 12:25

Ja uważam że najlepsze odżywki robi Uniwersal i Trek
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 cze 2018, 14:45

Aktualnie fajną odżywkę znajdziecie na stronie https://swiatsupli.pl/pl/aminokwasy/220 ... g-zip.html BCAA Xplode to nie tylko doskonały budulec, to aminokwasy, które podane przed wysiłkiem pozwolą ochronić Twoje mięśnie przed katabolizmem. W czasie intensywnych ćwiczeń, w tkance mięśniowej powstają mikrourazy, uwolnione z nich białko na skutek pracy enzymów katabolicznych spalane jest w celach energetycznych, gdy zabraknie energii pochodzącej z glukozy. BCAA Xplode podane przed treningiem pozwala zabezpieczyć białka mięśniowe przed rozpadem, ponieważ to właśnie aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych, w mięśniach i w wątrobie przekształcane są w glukozę i mogą służyć jako alternatywne źródło energii.
mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

21 cze 2018, 18:12

Ja również zażywam różnego rodzaju suplementy i odżywki, natomiast w kwestii izotoniku, staram się go wykonywać w domu. Swoją drogą, nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, ale izotonik odgrywa bardzo ważną rolę w naszej diecie. Podczas każdej wzmożonej aktywności fizycznej, niezależnie od tego, czy jest to trening siłowy, czy wydolnościowy, jednym z najważniejszych kwestii jest właśnie sięgnięcie po izotonik. Tutaj https://www.budujmase.pl/odzywki-i-supl ... tonik.html znajdziecie nieco więcej informacji na temat izotoniku, a także dowiecie się jak go wykonać.
Awatar użytkownika
Kamilek2
Posty:4
Rejestracja:20 cze 2018, 20:52

21 cze 2018, 18:38

JA polecam nie stosować żadnych odżywek :P
Awatar użytkownika
taros
Posty:4
Rejestracja:21 cze 2018, 21:08

21 cze 2018, 21:08

myślę, że takie rzeczy najlepiej jest kupować w internecie : )
Mimi9
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:01 mar 2018, 14:32

20 lip 2018, 13:11

Zbudowanie masy mięśniowej to nie jest nic łatwego. Same treningi to zdecydowanie za mało, właśnie odpowiednie odżywki to podstawa. Ja o takich rzeczach czytam na muskelaufbau-tabletten są tam też proponowane świetne tabletki na szybki wzrost mięśni w organiźmie. To też jest jakaś opcja, szczególnie dla tych mniej cierpliwych osób
Awatar użytkownika
mirac
Posty:4
Rejestracja:20 lip 2018, 15:20

20 lip 2018, 15:21

najlepiej według mnie kupować takie z apteki
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl