Targi opakowań

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

05 kwie 2016, 16:24

Kto wybiera się na targi opakowań ? 12-13 kwietnia w Warszawie odbywają sie międzynarodowe targi packaging innovations, widziałem ze organizują je Targi w Krakowie (ci sami od targów książki itp itd) dlatego mysle, ze warto jechać. Zresztą z tego co widziałem na stronie, harmonogram zapowiada się interesująco. Wybiera się ktoś z Katowic ?? ja jestem bardzo chętny :)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

07 kwie 2016, 10:12

Ja z Krakowa jadę... Byłem rok temu i powiem szczerze, że serio fajna sprawa. Dużo tych wykładów i warszatatów - w tym roku idę na pewno na ten o budowaniu silnej marki i jak dzięki opakowaniu podnieść renomę marki :)
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

08 kwie 2016, 13:30

oo widzę, że każdy z innego miejsca Polski nadciąga. Ja na Packaging Innovations teraz wybieram się szczególnie na to seminarium o opakowaniu jako nośniku wizerunku marki, zapowiada się ciekawie
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

10 sie 2016, 16:21

obecność na tych targach obowiązkowa! a czy oprócz nich wybiera się ktoś może na targi Maintenance? Są to targi utrzymania ruchu,planowania i optymalizacji produkcji.Generalnie uważam, że prowadząc firmę logistyczną dużo mogą się tam dowiedzieć i najprawdopodobniej również się wybiorę w październiku :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl