Ubezpieczenie w życiu prywatnym.

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

25 kwie 2018, 14:06

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym chroni Cię przed roszczeniami osób, którym wyrządziłeś szkodę. Przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna Twoja lub osoby, na której rzecz zawrzesz umowę, za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z wykonywaniem czynności życia codziennego. Ponadto, ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów ochrony prawnej tj. opłacenia obrońcy, biegłych i rzeczoznawców itp. Główną zaletą tego typu ubezpieczenia jest zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej w zakresie odpowiedzialności cywilnej związanej z czynnościami życia prywatnego. Dodatkowe informacje znajdziecie pod adresem https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla- ... -prywatnym
Awatar użytkownika
romario
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:22 kwie 2018, 14:52

25 kwie 2018, 15:48

A co z ubezpieczeniem ekuz? Wiecie może gdzie w Łodzi można sobie taką kartę wyrobić? Czy na ekuz łódź w polisaturystyczna.pl są sprawdzone informacje Waszym zdaniem?
Jestem dumna z tego, co sobą reprezentuję.
Awatar użytkownika
Qarkomo
Posty:1
Rejestracja:25 kwie 2018, 19:24

25 kwie 2018, 19:29

Myślę że informacje sa sprawdzone.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

26 kwie 2018, 10:59

Mało kogo stać na takie ubezpieczenia
Awatar użytkownika
Kamilew
Posty:4
Rejestracja:25 kwie 2018, 14:09

26 kwie 2018, 11:39

Zawsze warto jest skorzystać z różnych ubezpieczeń, które uchronią nas przed następstwami nieoczekiwanych zdarzeń. Ostatnio np. zdecydowałem się dla mojej firmy wykupić specjalne ubezpieczenie OC dla przewoźnika - http://lionbrokers.pl/57/oc-przewoznika . Takie ubezpieczenie adresowane jest w szczególności dla firm zajmujących się zarówno spedycją krajową jak i międzynarodową. Dzięki niemu mam zabezpieczenie przed nieoczekiwanym wypadkiem, stłuczką, czy też uszkodzeniem towaru.
Awatar użytkownika
Sikarjo
Posty:4
Rejestracja:26 kwie 2018, 13:33

26 kwie 2018, 13:35

Nie wiem czy to jest potrzebne.
Luna78
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:05 cze 2018, 10:22

05 cze 2018, 10:30

Ja jestem zdania, że warto się ubezpieczać. Ubezpieczenie na życie uważam, że to podstawa, a do tego warto się zastanowić na ubezpieczeniem mieszkania, domu. Ostatnio spotkałam się z Panią Edytą z Ubezpieczenia Warszawa, która uświadomiła mnie o zagrożeniach oraz wskazała w moim przypadku od jakich zagrożeń powinnam się ubezpieczyć. Uważam, że warto się spotkać i porozmawiać.
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

05 cze 2018, 11:12

Oczywiście że warto się ubezpieczać, nie polegajmy tylko na ubezpieczeniu podstawowym. Dobre polisy znajdziecie tutaj https://www.nn.pl/ubezpieczenia Ja również zastanawiam się nad dodatkowym ubezpieczeniem. Życie mamy jedno, więc dbajmy o nie.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

30 cze 2018, 20:09

Jestem za takimi ubezpieczeniami. I czym więcej opcji mamy w takiej ofercie tym wiadomo lepiej dla nas. Jak spotka nas coś nieprzewidzianego w życiu to nie zostaniemy sami z danym problemem. Ubezpieczamy dzisiaj prawie wszystko także o swoim życiu tym bardziej warto pomyśleć. Można zobaczyć Metlife i ich oferty. Słyszałam o tym właśnie ubezpieczeniu. Jakie macie?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl