Wynajem i serwisowanie wózków widłowych - gdzie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Marcel
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:21 sie 2018, 10:50

04 wrz 2018, 11:09

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jaką firmę warto postawić jeżeli chodzi o serwisowanie oraz wynajem wózków widłowych na dobrych warunkach w Krakowie. Właśnie kończymy budowę magazynu i teraz przyszedł czas na załatwianie wyposażenia oraz sprzętu. Z góry dzięki i pozdrawiam!
Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

05 wrz 2018, 10:57

Dokładnie sam zakup sprzętu nic nie daje, jeżeli później jest problem z serwisami oraz załatwieniem m.in części zamiennych. Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na firmę Lemarpol, która wydaje mi się że spełnia wszystkie warunki o których wspominasz i na których Ci zależy. Najlepiej będzie jeżeli najpierw sprawdzisz po prostu ich stronę internetową i przekonasz się czy też odpowiadają Ci samą lokalizacją :)
Irko
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 sie 2018, 23:52

10 wrz 2018, 09:58

Również jestem zdania, że najlepszą opcją na ten moment jest wybór firmy Lemarpol. Mają wszystko przygotowane pod swoich klientów od świetnie zestawionej oferty, przez serwisy aż po możliwość szybkiego zakupu części zamiennych. Jednak o ich jakości i podejściu przekonasz się sam już bezpośrednio przy kontakcie z obsługą :)
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

13 wrz 2018, 11:28

Słyszałem o nich natomiast jeszcze jesteśmy na etapie planowania magazynu więc jeszcze się nie orientowaliśmy czy rzeczywiście wygląda to tak dobrze. Natomiast warto abyś oprócz tematu również sprawdził opinie na ich temat w różnych miejscach i oczywiście umówił się na spotkanie gdzie z ich handlowcem będziesz mógł na spokojnie porozmawiać o warunkach w zakresie wynajmu, czy to serwisowania.
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

13 wrz 2018, 11:28

:)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl