Wyposażenie cukierni

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Mala12
Posty:1
Rejestracja:10 maja 2018, 12:06

10 maja 2018, 12:08

Wiecie może gdzie znaleźć odpowiednie wyposażenie cukierni ? Co sądzicie o ofercie www.chefstore.pl?
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

11 maja 2018, 19:55

Na pewno przydadzą Ci się jakieś porządne zmywarki i wyparzarki, na przykład takie jak ma Winterhalter. Bo takie domowe nie dadzą rady, trzeba na te gastronomiczne stawiać
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

28 maja 2018, 09:45

Wyposażenie to jedno. Moim zdaniem prowadząc taki biznes, warto też brać udział w targach czy innych eventach związanych z branżą. Listę tych najciekawszych znajdziesz na http://www.akademiamistrza.pl/warsztat- ... ydarzenia/. To świetna okazja, by zaprezentować swoją ofertę klientom i nawiązać ciekawe relacje biznesowe :)
Awatar użytkownika
hanka89
Posty:1
Rejestracja:17 sie 2018, 11:14

26 lis 2018, 11:42

Zakładając cukiernię i ją wyposażając jest chyba oczywistym że trzeba postawić na profesjonalny sprzęt :) No chyba że ktoś chcę co pół roku wymieniać np. zmywarkę ;) Sam prowadzę taki biznes i mam trochę pojęcia. Swoje wyposażenie kompletowałem przez internet od zaufanej firmy. Polecam sprawdzić ofertę: https://iguanasklep.pl/wyposazenie-piekarni-i-cukierni posiadają w ofercie wszystkie akcesoria dla cukierni jak i w ogóle podstawowy sprzęt dla gastronomii. Wszystko solidne, najlepszej marki za rozsądną cenę. I co ważne realizacja zamówienia jest naprawdę ekspresowa, co czasem jest najważniejszym aspektem, zaraz za jakością :) Ja u nich zaopatrywałem się od samego początku i nadal się zaopatruję, ponieważ jestem z ich sprzętu bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Daley56
Posty:3
Rejestracja:26 lis 2018, 13:46

26 lis 2018, 13:57

Sama chyba zamówię coś z tego sklepu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl