Wypożyczalnia samochodów

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Nighter8
Posty:3
Rejestracja:12 paź 2016, 14:10

26 paź 2016, 15:06

Witam wszystkich, ostatnio postanowiliśmy z kumplami wynająć jakiś fajny samochód i wybrać się na wycieczkę, jesteśmy z okolic Gdańska i znamy tylko tą auto wynajem lotnisko gdańsk wypożyczalnię, ale nie jesteśmy pewni czy to się opłaci i czy to dobra firma, moglibyście się podzielić z nami opinią o nich ? Bylibyśmy bardzo wdzięczni, pozdrawiam.
Klaudun2
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:06 wrz 2016, 10:58

27 paź 2016, 00:29

Korzystałam z takiej wypożyczalni jakiś czas temu i nie żałuje. To naprawdę wygodne, ale liczę osobiście na to, że trafi się swój własny samochód.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

10 lis 2016, 08:10

Jak jesteś w obcym mieście lub też tak jak w moim przypadku gdy mieszkam w Londynie a przylatuję do Polski a dokładnie Warszawy, aby odwiedzić najbliższych to muszę korzystać z oferty wypożyczalni samochodów. Nie wyobrażam sobie abym miał poruszać się komunikacją miejską. Już dość najeździłem się nią w okresie mojej edukacji. Teraz jak mam taką możliwość to wolę wypożyczyć samochód na tydzień i cieszyć się wygodą. Na lotniskach zawsze są bardzo wysokie ceny tak więc ja osobiście mogę polecić taką z której ja korzystam. Czyli mam na myśli http://www.best-rent.pl/ Mają tam na prawdę bardzo szeroki wybór samochodów w różnej kategorii cenowej. Tak więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. Można też przeczytać wiele pozytywnych opinii na ich temat co tylko sprzyja temu aby się do nich udać i wypożyczyć auto. Oczywiście można wszystko załatwić telefoniczne lub przez internet a wybrać się juz tylko po odbiór samochodu. Wiadomo że jeśli ktoś dopiero planuje wypad do stolicy, to takie rozwiązanie jest najbardziej wygodne. Jeszcze raz gorąco wszystkim polecam.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

11 mar 2017, 15:33

Opłaca się taki wynajem, jak jesteśmy w nowym miejscu i chcemy coś zwiedzić, a atrakcje są położone daleko od siebie. Ja niedługo wybieram się do Poznania i tam muszę coś znaleźć. Przeglądam ofertę wypożyczalni samochodów Poznań przy ulicy Bukowskiej 285 i sprawdzam jakie mają samochody. Chciałabym taki, który oczywiście najmniej pali.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 kwie 2017, 12:25

Oferta wielu wypożyczalni jest nastawiona przede wszystkim na klientów indywidualnych. Duża różnorodność modeli pojazdów osobowych sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie samochód, który spełni jego oczekiwania. Wielu konsumentów ceni wygodę, dlatego też chętnie korzysta z usług wypożyczalni, które mają w swoich ofertach różne rodzaje samochodów. Przed skorzystaniem z wypożyczenia samochodu polecam przeczytać artykuł http://www.moto-trojmiasto.pl/komfort-p ... -samochod/
Awatar użytkownika
roxette
Posty:4
Rejestracja:23 maja 2017, 08:50

23 maja 2017, 08:50

a na terenie Poznania jaką wypozyczalnie polecacie?
pogoda
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:08 sie 2016, 19:48

14 cze 2017, 20:14

Ja póki co korzystałam raz w życiu z wypożyczalnie samochodów, którą znalazłam tutaj https://www.generalcarhire.pl/ . Uważam, że to bardzo fajna opcja, która nieraz może znacznie ułatwić nam życie.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

11 lip 2017, 18:58

To fakt na rynku jest sporo firm, które zajmują się wypożyczaniem aut. Często ich ofert poszerzone są także o mozliwość wynajęcia auta z oc sprawcy. Ja ze swojej strony polecam ten wynajem samochodów Wrocław. Firma rzetelna i uczciwa, auta zadbane, z kompletem wymaganych dokumentów i w pełni sprawne.
Awatar użytkownika
Ilboga
Posty:4
Rejestracja:28 wrz 2017, 01:15

28 wrz 2017, 01:50

a ja wypożyczałem ostatnio na weekend w najtańsza wypożyczalnia samochodów. Nigdy z nimi nie było żadnych problemów, żadnych konfliktów, wszystko można załatwić jednym telefonem. Bardzo dobrem młode auta, zazwyczaj 2-5 letnie, miałem Toyote Avensis, w środku full wypas, wszystkie udogodnienia.
Awatar użytkownika
lerka
Posty:4
Rejestracja:28 wrz 2017, 20:36

28 wrz 2017, 20:39

poszukuję dobrej wypożyczalni obok Białogestoku, ważne, żeby była tania
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl