Aplikacje na komórki

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

11 mar 2013, 11:09

podziw dla tych, którzy się znają na tym
olo88
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:28 lis 2012, 00:11

23 kwie 2013, 13:47

piotrek pisze:Pomyślałem o założeniu własnego interesu - pisanie apek na komórki i inne urządzenia mobilne.
Moim zdaniem to świetny biznes. Także w Polsce w tej branży jest szerokie pole do popisu. Urządzenia mobilne dopiero zyskują popularność, ale na pewno w przyszłości będzie z nich korzystać większość społeczeństwa i za ich pomocą załatwiać różne sprawy. Sam ostatnio korzystałem z innowacyjnej aplikacji do zamawiania taxi przez internet - na itaxi.pl są szczegóły tego projektu. Niby prosty program, a oszczędza sporo czasu i nieco rewolucjonizuje sposób zamawiania taxówki. Myślę, że pisanie takich aplikacji to dobry pomysł.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

26 kwie 2017, 10:39

Wszelkiego rodzaju aplikacje mobilne wykonuje także firma Webmi: http://www.webmi.pl/aplikacje-mobilne-android-ios/ . Przygotowują je na najbardziej atrakcyjne platformy Android i iOS. Taka aplikacja to teraz jakby nie patrzeć przyszłościowe narzędzie dla firm, bo dobrze zaplanowane pozwala utrzymywać relacje z Klientami ale także stymuluje sprzedaż i działania marketingowe. Myślę, że warto porządnie się nad tym zastanowić.
Glojera
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:28 gru 2016, 12:41

27 sie 2018, 08:32

W temacie dobrych aplikacji to mogę polecić stronę https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/3-naj ... i-Androida Tam poczytałam informacje, które nakreśliły mi co potrzebuje mieć w tej aplikacji. Polecają tam najlepsze aplikacje pogodowe na IOS. Ja dużo chodzę po górach i jedźę na rowerze więc dokładna informacja o pogodzie to podstawa.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl